Сендвіч панелі від виробника

Показано з 1 по 15 із 105 (7 сторінок)

Сендвіч-панелі, які можна купити в компанії ТПК, мають відмінні естетичні якості, гарні енергозберігаючі характеристики, дозволяють швидко і недорого здійснити монтажні роботи на великій площі. Широко використовуються нашими партнерами і клієнтами при будівництві комерційних і виробничих будівель, у тому числі – торгових і торгово-розважальних центрів, складських комплексів, промислових об’єктів, об’єктів транспортної інфраструктури і агропромислового комплексу.

Що таке сендвіч панелі

Сендвіч-панель - це тришаровий будівельний виріб, як правило, складається з двох листів оцинкованої забарвленої сталі і наповнювача (утеплювача) між ними.

Залежно від призначення та ціни, сендвіч-панелі поділяються на дві великі групи: стінові (використовуються призведені стін) та покрівельні (для дахів).

При ухваленні проектантами рішення про використання стінових сендвіч-панелей у першу чергу беруться до уваги їх показники міцності, теплотехнічні і протипожежні характеристики. Для покрівельних панелей, крім названих параметрів, також важлива несуча здатність і довговічність.

Застосування сендвіч-панелей від ТПК у якості огороджувальних конструкцій істотно зменшує собівартість і терміни будівництва, дозволяє здійснювати монтажні роботи у будь-яку пору року, незалежно від погодних умов.

Торговий центр АТБ

Види сендвіч-панелей

Завод з виробництва сендвіч панелей ТПК випускає наступні кілька видів даної продукції.

Сендвіч-панелі з відкритим типом замка

Проста конфігурація замкового з'єднання забезпечує швидку стиковку панелей. Замок складається з двох виступів і двох відповідних пазів. З'єднання перешкоджає проникненню вологи, забезпечує вентиляцію утеплювача.

Сендвіч-панелі з термозамком

Складна форма з'єднання забезпечує додаткову жорсткість конструкції, знижує рівень теплообміну з зовнішнім середовищем. Тепле повітря проникає тільки до середини панелі, що забезпечує високий рівень енергоефективності будівлі, знижує ризик формування містків холоду.

Сендвіч-панелі з закритим типом замка

Ступінчаста форма сполуки знижує рівень теплообміну, але забезпечує хорошу вентиляцію утеплювача.

Покрівельні сендвіч-панелі з замком покрівельного типу

Мають невеликий напуск уздовж аркуша, який захищає замок від проникнення в нього вологи;

Покрівельні сендвіч-панелі з оверлап

Мають випуск з профлиста, який формується досить великий навхлест при укладанні декількох панелей по довжині ската і забезпечує герметичність покрівлі.

Можливість вибору конструкції замка дозволяє купити сендвіч панелі для будівель з різними вимогами до теплотехнічних характеристик зовнішніх стін.

Типи седвіч панелей від компанії ТПК

ТПК пропонує своїм клієнтам сендвіч-панелі ціна яких залежить від типу утеплювача:

 1. Утеплювач із мінеральної вати (МВ);
 2. Утеплювач із пінополіуретану/пенополіізоціанурата (PUR/PIR);
 3. Утеплювач із пінополістиролу (ППС).

Всі три види утеплювача – забезпечують високий рівень експлуатаційних, міцних та вартісних характеристик. Також, утеплювачі сендвіч-панелів відрізняються за рівнем вогнестійкості. Самим практичним утеплювачем по даному показнику є мінеральна вата, яка практично не горить і не виділяє шкідливих речовин при сильному нагріванні, що вигідно відрізняє її від інших видів утеплювача.

Асортимент пропонованих ТПК сендвіч-панелей – як стінових, так і покрівельних – надає практично безмежні можливості для дизайнерського оформлення об’єктів.

Кольорова палітра металів, що використовуються ТПК при виготовленні сендвіч-панелей, включає до себе як найбільш поширені і затребувані замовниками кольори за міжнародними стандартами RAL, так і метали з унікальними покриттями, що поставляються під замовлення.

У якості сировини для виробництва сендвіч-панелей ТПК використовує високоякісну тонколистову сталь з полімерним покриттям. Наші постачальники – провідні світові виробники з бездоганною репутацією та багаторічним досвідом роботи на ринку: Arcelor Mittal Ekostahl, Voest Alpine, Myriad, Hyundai Hysco, SeAH, Union Steel та інші.

Завод ЗБВ Ковальська

Конструктивно притаманні сендвіч-панелям переваги повною мірою проявляються лише у тому випадку, якщо вони вироблені з високоякісної сировини на сучасній, повністю автоматизованій ліній останнього покоління, де велика увага приділяється контролю якості на всіх етапах виробництва – від приймання сировини до пакування готової продукції. Саме таку продукцію пропонує своїм клієнтам компанія ТПК.

Покриття та профіль сендвіч панелей

При виготовленні сендвіч панелей використовується профлист з декоративним полімерним захисним покриттям. Це довговічний матеріал з ефективним захистом від корозії. Полімерний шар наноситься поверх покриття з цинку. Використовується матовий або глянцевий поліестер, стійкий до сонячного ультрафіолету, перепадів температури, механічного впливу.

При виробництві застосовується профлист з профілем різної висоти. Для покрівельних сендвіч-панелей використовуються листи з високою гофрой. Це збільшує несучу здатність, робить панелі більш жорсткими. При виробництві стінових панелей використовують профлист з найнижчою гофрой, що гарантує хороші декоративні якості продукції.

Монтаж сендвіч-панелей

При установці сендвіч-панелей використовують горизонтальний і вертикальний метод кріплення. Роботи виконуються в наступному порядку:

 1. Встановлюється металевий каркас.
 2. Виконується антикорозійна обробка всіх елементів каркасу.
 3. Між цоколем і панеллю укладається ущільнювач.
 4. Панелі встановлюються в замок і фіксуються до каркаса саморізами.
 5. Встановлюється цокольна планка і кутові елементи.

Вертикальний монтаж передбачає перпендикулярну установку панелі щодо цоколя, горизонтальний метод - сендвіч-панелі монтуються паралельно фундаменту.

Укладання покрівельних панелей виконується на прогони з металу, які розташовують на сталевих фермах. Для кріплення використовують саморізи з ущільнювальними прокладками. При монтажі панелей з оверлапом спочатку укладають сендвічі нижнього ряду.

Монтаж сендвіч панелей ТПК виконується з використанням саморізів з двома видами різьблення. Додаткове різьблення під шайбою фіксує відстань між обшивками панелі, покращує щільність з'єднання. Додаткову звукоізоляцію і теплоізоляцію забезпечує стрічка ущільнювача із зшитого поліетилену.

Виробництво сендвіч панелей на заводі ТПК

Виробництво сендвіч-панелей ТПК відбувається на сучасній автоматизованій ліній італійської компанії ROBOR. Ця лінія – безперервної дії, всі виробничі операції ув’язані до єдиного процесу, котрий відбувається під контролем комп’ютерної програми. Такий підхід дозволяє мінімізувати негативний вплив так званого «людського фактору» й забезпечує бездоганну якість продукції.

Двадцяти метровий пластинчастий прес, встановлений на лінії ТПК, має унікальну систему нагріву пластин методом обдува гарячим повітрям, а також автоматичну систему встановлення висоти притиснення панелей. В процесі проходження через такий прес сендвіч-панель рівномірно стиснута по всій площині із обох боків, що забезпечує рівномірне прогрівання.

Автоцентр Рено

Механічна подача готових сендвіч-панелей, що використовується ТПК, гарантує відсутність пошкоджень готової продукції в процесі штабелювання для наступного упаковування, а якісна упаковка сприяє збереженню цілісності і ідеального зовнішнього вигляду навіть після тривалого транспортування.

Найважливішим показником якості сендвіч-панелі є конструкція її замків (стиків двох панелей). Саме тому ТПК пропонує своїм клієнтам вдосконалену конструкцію профілю замків, що дозволяє ідеально поєднати дві панелі при монтажі.

Через можливість вибору типу замку (стандартний відкритий, енергозберігаючий термо або архітектурний закритий) в кожній конкретній ситуації можна досягнути оптимального поєднання якості монтажу і естетичності зовнішнього вигляду будівлі.

Відмітною особливістю покрівельних сендвіч-панелей виробництва ТПК є наявність на зовнішній обкладинці трапецієподібних гофр (висота гофри – 40 мм), наповнених утеплювачем. Гофри надають панелям додаткову жорсткість і забезпечують герметизацію стиків по довжині панелі.

Оверлап (англ. overlap) – перекриття, накладення. Основна перевага сендвіч-панелей з оверлапом – можливість застосування кількох сендвіч-панелей без втрати необхідного рівня водонепроникності. Застосування покрівельних панелей з перекриттям («оверлапом») дозволяє досягнути високої герметичності і вологонепроникненості покрівлі для дахів різної складності.

Команда ТПК пишається сотнями, успішно реалізованих в Україні і за кордоном об’єктів, серед яких виробничі, складські, торгові, адміністративні будівлі, спортивні і агропромислові комплекси, об’єкти транспортної інфраструктури і багато іншого.

П'ять причин купити сендвіч-панелі ТПК

Продаж сендвіч-панелей і витратних матеріалів для монтажу - одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Серед головних причин придбати панелі у нас:

 1. Ефективне замкове з'єднання панелей для високої якості монтажних робіт.
 2. Широкий вибір панелей з різним утеплювачем для стін і покрівлі дозволяє підібрати матеріал у відповідність із запланованим бюджетом.
 3. Низька ціна сендвіч панелей за квадратний метр вигідно відрізняє нас від конкурентів.
 4. Виконання замовлень будь-якого обсягу точно в договірні терміни.
 5. Ідеальна геометрія панелей дозволяє використовувати матеріали при реалізації відповідальних проектів.

Доступна ціна на металеві сендвіч панелі, проста технологія монтажу дозволяють знизити витрати при реалізації масштабних проектів, збільшити темпи робіт. Це робить матеріал затребуваним при будівництві об'єктів у всіх областях України. Компанія ТПК реалізує панелі для будь-яких архітектурних проектів. Уточнити розцінки можна в каталозі на нашому сайті або за телефонами компанії. Сендвіч-панелі - це хороша можливість швидко побудувати комерційний об'єкт або виробниче підприємство.

У нас ви можете купити сендвіч панелі від виробника в широкій колірній гамі по класичному каталогу RAL. Можна замовити доставку панелей по Києву або в будь-яке місто країни. Транспортування виконується з урахуванням вимог безпеки та збереження продукції.

Реалізовані проекти з використанням сендвіч панелей ТПК

Зображення і коротка інформація про об'єкти, побудовані з використанням сендвіч-панелей ТПК, можна подивитися на нашому сайті в розділі "Реалізовані проекти".

Швейна Фабрика "Леся"

Завод "Organic Milk"

Виробнича будівля ОЛІС

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку