Сендвіч-панелі з утеплювачем з пінополіуретану

Показано з 1 по 15 із 51 (4 сторінок)

Замовляйте панелі у виробника

Доставка на об'єкт Гарантія 10 років

Сендвіч панелі ППУ - це високотехнологічні конструкції , використання яких дозволяє значно прискорити хід будівельних робіт. Завдяки своїм унікальним характеристикам, ці вироби користуються в Україні високим попитом.

Панелі з пінополіуретану не потребують створення спеціальних умов для вантаження, транспортування і монтажу. Легка вага конструкцій не створює зайвого навантаження на заснування будови, що дозволяє істотно знизити витрати на його фундамент і несучі конструкції.

З яких компонентів складається матеріал?

Для конструкції використовуються обкладання з оцинкованої сталі з полімерним покриттям і утеплювач (сердечник). Пінополіуретанові панелі ідеально підходять для фасадів, перегородок і покрівель з кутом ската більше 10%

Пінополіуретан (ППУ) - це універсальний і широко поширений утеплювач з хорошими теплоізоляційними властивостями. Він відрізняється порівняно невеликою масою і довгим терміном служби.

Пінополіізоціанурат (ПІР) - це один з видів пінополіуретану з підвищеним показником вогнестійкості. Конструкції такого типу використовують для будівель з більш високими вимогами до пожежної безпеки.

Сендвіч панелі (Поліуретан/пінополіізоціанурата) виготовляються і поставляються на кожен об'єкт по індивідуальним замовленням. Кожен етап виробництва сендвіч панелей ППУ проходить суворий контроль, починаючи від показників сировини і закінчуючи контролем якості готової продукції і її упаковки.

В асортименті представлені вироби з сердечником з пінополіуретану (ППУ) і пінополіізоціанурата (ПІР). Стінові та покрівельні конструкції запропоновані за вигідними цінами, з гарантією якості і можливістю швидкої доставки в будь-який регіон України.

Наповнювач ППУ в будматеріалах: переваги та особливості

Пінополіуретан - це полімерний матеріал, який отримують шляхом спінювання сумішей поліізоціонат з поліол. В якості агента, який забезпечує обсяг, механічну міцність, гнучкість і пружність, виступає пентан. Характеристики та експлуатаційні якості ППУ можуть змінюватися в залежності від пропорцій основних компонентів. На сендвіч панелі ППУ ціна залежить від виставлених від замовника вимог до їх властивостей.

Основний плюс матеріалу в тому, що він дуже енергоефективний і прекрасно підходить для споруд з регульованим температурним режимом.

Переваги матеріалу:

  • Легка вага
  • Простота монтажу
  • Енергоефективність
  • Стійкість до агресивного середовища
  • Стійкість до низьких температур

Недоліки матеріалу:

  • Горючість і токсичність в процесі горіння
  • Необхідність в додаткових витратах на протипожежну безпеку
  • Панелі не рекомендуються до використання в житлових і офісних приміщеннях.

Види замків для монтажу ППУ сендвіч панелей

Покрівельний замок

використовується для покрівельних панелей. У нього підвищена конструкційна міцність, з ним забезпечується надійна термоізоляція і герметичність з'єднань.

Закритий замок

(прихований) має високі термоізоляційні властивості і дозволяє приховати всі шви на конструкції. Забезпечує найбільш естетичний зовнішній вигляд для будівлі.

Термо-замок

дозволяє мінімізувати проникнення повітря і вологи, тому найчастіше використовується для холодильних камер. Має високі показники енергозбереження.

Відкритий замок (Z-Lock)

Простий в монтажі, що дозволяє прискорити процес установки будматеріалу. Замок відрізняється досить високою щільністю і герметичністю.

Замовляйте Точний розрахунок вартості матеріалів прямо зараз!

На сендвіч панелі з поліуретану ціна може бути розрахована індивідуально спеціально для вашого будівельного об'єкту!

Області застосування конструкцій

ППУ панелі застосовуються для будівель з регульованого температурного середовища і невисокими вимогами до протипожежної безпеки:

холодильні камери
Овоче- та фрукто сховища
Фабрики, Заводи, виробничі цехи
Сільськогосподарські будівлі та ангари
Харчова та фармакологічна промисловість
Автосалони, Автомайстерні, Автомийки
Логістичні комплекси, Склади

Якщо вас цікавить на поліуретанові сендвіч панелі ціна, ознайомтеся з пропозицією конструкцій від нашої компанії. У широкому асортименті ви неодмінно зможете знайти відповідає всім технічним вимогам матеріал за лояльну вартість.

Переваги роботи з ТПК:

Репутація та Досвід майже 30 років на ринку України

Сучасні технології виробництва

Торгова мережа по всій Україні

Інженерно-технічний Сервіс

01.

Сучасні технології виробництва - наш завод оснащений інноваційним автоматизованим профілювальним обладнанням від провідних фінських виробників.

02.

Комплекс матеріалів для фасадів та покрівель - виробляємо понад 200 найменувань продуктів для покрівель та фасадів з металу як в економ, так і в преміум сегменті. Широкий спектр пропозиції дозволяє знаходити рішення для об'єктів будь-якої складності. Значний асортимент комплектуючих для зборки фасадів і покрівлі.

03.

Репутація надійного партнера - майже 30 років стабільної та успішної роботи. Ми цінуємо кожного клієнта і завжди виконуємо свої гарантійні зобов'язання, тому більше 1000 клієнтів працюють з нами на протязі 20 років.

04.

Динаміка професійного зростання ТПК - виготовлено понад 150 000 000 м2 покрівель, фасадів і ППУ панелей за останні 5 років. За час роботи компанії з наших продуктів було побудовано майже 45 000 об'єктів по всій території України.

05.

Супровід на всіх етапах проекту - розробляємо найефективніші і оптимальні рішення по конструктиву, експлуатаційним характеристикам і вартості персонально для кожного клієнта.

Чому купити сендвіч панелі ППУ у нас вигідно?

Щоб купити поліуретанові сендвіч панелі ППУ / ПІР за цінами виробника з гарантією якості залиште заявку на сайті або телефонуйте нам за вказаними телефонами.

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку