Профнастил

Профнастил - гофрований листовий матеріал, який використовується для покрівельних робіт, зведення огороджувальних конструкцій і облицювання стін. Виготовляється профільний лист з листової оцинкованої сталі методом поздовжнього прокату на профілезгинальних станах. В процесі холодного прокату формуються трапецієподібні або прямокутні хвилі, які роблять лист жорстким і здатним витримати значне навантаження. Низька ціна, проста укладка, довговічність роблять профільований лист затребуваним матеріалом для приватного, комерційного, промислового будівництва.

Види металопрофілю

Ми пропонуємо купити профнастил наступних видів:

 • Стіновий профнастил - призначений для облицювання фасадів, зведення зовнішніх стін ангарів і будівель промислового призначення. Відрізняється невеликою висотою хвилі, елегантним зовнішнім виглядом.
 • Покрівельний профнастил - матеріал має високий профіль (44-57 мм), який робить лист міцним і жорстким, здатним витримати снігове, вітрове навантаження.
 • Несучий профнастил - використовується в якості незнімної опалубки, висота хвилі понад 57 мм. Має велику несучу здатність.

Стіновий профнастил з хвилею, висотою від 8 до 21 мм, застосовують для будівництва огороджень, декоративних огорож.

Випускається профлист з хвилеподібною гофрою. Цей матеріал отримав назву металошифер, він використовується в якості покрівельного матеріалу господарських будівель, гаражів, навісів.

Маркування профнастилу

Розібратися в асортименті профлиста допомагає маркування. Це символьний ряд, що складається з букв і цифр. Профнастил ТПК маркується згідно ТУ У В.2.6.-28.7-30703438-001: 2010. Маркування починається з літерного коду, за яким слідує цифра, що позначає висоту хвилі в міліметрах.

У нас ви можете купити профлист з маркуванням згідно зі стандартом:

 • С - стіновий.
 • Н - несучий.
 • НС - несучий стіновий, який використовується для покрівельних, фасадних робіт і будівництва огороджень.

Відразу за буквою в маркуванні іде цифра, яка позначає висоту гофри в мм. Через дефіс вказується друга група цифр, яка характеризує розмір профнастилу по ширині. Закінчується маркування третьою групою цифр, що вказує на товщину листової сталі.

У паспорті профлиста маркування іноді закінчуються не цифрами, а буквами. Так завод-виробник інформують про тип захисного покриття:

 • АЦ - алюмо-цинкове, відрізняється високою корозійною стійкістю - в 2 рази вище, ніж у гарячого цинкування. Гарна пластичність зберігає захисні властивості шару біля основи гофри. Маса покриття від 120 до 400 г / кв.м ..
 • МЛ - емаль, забезпечує високий підплівковий захист від корозії, стійка до впливів кислот і лугів, але відрізняється високою ціною.
 • АК - алюмо-кремнієве, пластичне покриття, яке відрізняється високою міцністю;
 • ЕОПЦ - електролітичне покриття з цинку.

Полімерне покриття маркується цифрами, які вказують колір декоративного шару по каталогу RAL.

Розуміння маркування допоможе купити металопрофіль з оптимальними параметрами. Якщо виробник пропонує профнастил НС57-750-0,7-АЦ, то мова йде про універсальний несучий стіновий аркуш з гофрою 57 мм, шириною 750 мм, виготовленому зі сталі товщиною 0,7 мм з алюмо-цинковим покриттям.

Полімерні покриття для профлиста

Дах будинку або фасад торгового центру з оцинкованого металу не відносяться до числа популярних рішень. Для покрівельних і фасадних робіт використовується профлист з полімерним покриттям. Декоративний шар наноситься в заводських умовах, на лінії порошкового фарбування - технологічно складному і дорогому обладнанні. Полімерне покриття рівним шаром розподіляється по гладкому листу оцинкованого металу. Профілюється пофарбована сталь. Еластичність і висока механічна міцність полімерного шару дозволяють виробляти покрівельний і фасадний профнастил без дефектів декоративного покриття.

Практичні характеристики матеріалу залежать від виду полімерного покриття. Впливає використовуваний декоративний шар і на ціни на металопрофіль, термін експлуатації і естетичні якості. Виробники металу використовують різні за складом і практичним характеристиками полімерні матеріали для захисту оцинковки від пошкоджень. Фахівці ТПК вибрали для своєї продукції наступні полімерні покриття:

 • Глянцевий поліестер (PE) - товщина захисного шару 25 мкм, покриття стійке до агресивних кліматичних факторів і механічного впливу. Полімер на основі поліефірних з'єднань відрізняється високою еластичністю. Це дозволяє створити складні види профілю. Захисний шар з глянцевого поліестеру не кришиться на згинах, зберігаючи свою міцність при розтягуванні. Головні переваги РЕ - низька ціна профнастилу з цим покриттям і широкий вибір базових квітів;
 • Матовий поліестер (MPE) - товщина захисного шару 35 мкм, покриття більш стійке до механічних впливів, має оригінальний вигляд. Висока щільність матового поліестеру робить покриття більш стійким до вицвітання і впливу хімічних речовин, які містяться в вихлопних газах. Візуально матове покриття нагадує по своїй структурі кераміку.

Вибір покриття залежить від умов експлуатації та бюджету будівельних робіт. Для об'єктів в сільській місцевості, заміських будинків підходить глянцевий поліестер. В умовах міста краще використовувати матовий поліестер.

Монтаж профнастилу

Одне з головних переваг цього матеріалу - простий монтаж, що не вимагає професійних навичок. Профільований лист не має поперечних сходинок і складних замкових з'єднань, як у металочерепиці. Простий надійний замок, можливість регулювати поздовжнє накладення в діапазоні від 50 до 200 мм спрощує монтажні роботи.

При покрівельних роботах листи кріпляться до обрешітки. Використовуються покрівельні саморізи з еластичними прокладками. Конструкція кроквяної системи - класична, за наявності утеплення використовуються пароізоляційні і гідроізоляційні плівки. Довжина листа вибирається на 5-10 см довша скати даху. При необхідності використання двох листів по довжині ската - враховується нахлист 150-200 мм.

Фасадний профнастил кріпиться на направляючі, закріплені на стіні будівлі. Це може бути дерев'яний брус, профіль для гіпсокартону або термопрофіль. При облаштуванні паркану профнастил кріпиться до перемичок, виготовленим з профільованої труби 20х40 мм з товщиною стінки 1,5-2 мм або дерев'яного брусу. Між собою листи можна додатково кріпити заклепками в місці нахлиста.

Профнастил від заводу виробника ТПК: основні переваги

Компанія ТПК пропонує купити профнастил з заводу на вигідних умовах. Основні переваги нашої продукції:

 • профілювання виконується на автоматизованій лінії фінського виробництва;
 • висока точність геометрії листа;
 • профнастил виготовляється з металу провідних європейських виробників ArcelorMittal Ekostahl, Myriad, SeAH, Union Steel, Hyundai Hysco;
 • 25 видів профілю;
 • широкий вибір продукції по товщині листа і висоти гофри;
 • довжина листа узгоджується з замовником;
 • низька ціна за лист профнастилу;
 • високі темпи виконання замовлення.

На всі покрівельні матеріали надається гарантія 30 років від наскрізної корозії і 10 років на захисне покриття.

П'ять причин купити профнастил в нашій компанії

Ми пропонуємо вам купити профнастил оцинкований та металопрофіль з полімерним захисним покриттям. В асортименті матеріал для покрівельних і фасадних робіт, роботи з монолітним бетоном, будівництва парканів приватних будинків та виробничих підприємств. П'ять головних причин купити профнастил в нашій компанії:

1. Власне виробництво профнастилу на європейському обладнанні.

2. Висока якість продукції, виготовленої зі сталі кращих світових виробників.

3. Низька вартість металопрофілю при будь-яких обсягах покупки.

4. Широка колірна гамма фасадного та покрівельного профнастилу.

5. Постійна наявність металу на складі для виготовлення металопрофілю.

Пропонуємо швидку доставку профлиста власного виробництва по Києву і в будь-яку точку України.

Наша компанія більше 20 років спеціалізується на продажу покрівельного і фасадного профнастилу високої якості. У нашій особі ви знайдете надійного постачальника матеріалів для житлового та промислового будівництва.

Метал який ми використовуєм для виробництва металопрофілю

В якості сировини для виробництва профнастилів ми використовуємо високоякісну тонколистову оцинковану сталь з полімерним покриттям. Наші постачальники - провідні світові виробники:
ArcelorMittal Ekostahl, VoestAlpine, Myriad, Hyundai Hysco, SeAH, Union Steel.

Виробництво профнастилів на заводі ТПК

Ми виготовляємо сендвіч-панелі на сучасному автоматизованому профіліровочному обладнанні. Система управління якістю, що діє на виробництві, сертифікована на відповідність стандарту ISO 9001-2001.

Гарантія на металопрофіль

Ми впевнені в якості своєї продукції. Тому ви можете бути абсолютно спокійні. Ми надаємо письмову гарантію на всі види профнастилів: 30 років від наскрізної корозії та 10 років на якість полімерного покриття.

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку