Виробництво та Гарантії

Виробництво ТПК засновано в 2000 році і є першим українським заводом профілювання металу, сертифікованим відповідно до системи менеджменту якості ISO 9001.

Сьогодні Компанія ТПК має власні три виробничі бази загальною площею 15 000 кв.м, розташовані на заводській території площею 60 000.м. Найновішим і сучасним виробництвом є лінія сендвіч-панелей (ROBOR, Італія) - найкраща в Україні, що випускає продукцію європейської якості, яка підтверджена сертифікатами ISO 9001: 2009, УкрСЕПРО і гарантією на продукцію, що випускається.
Наш завод з виробництва будівельних матеріалів для дахів і фасадів будинків, будівель і споруд оснащений найсучаснішим обладнанням фінського і італійського виробництва.
Крім того, регулярно проводиться обов'язкова державна сертифікація процесу виробництва та якості продукції.

Ми виробляємо:

 • - Сендвіч-панелі (стінові і покрівельні)
 • - Покрівельні, стінові і несучі профнастили висотою хвилі від 8 до 128 мм
 • - Багатофункціональні внутрішні стінові касети (ВСК)
 • - Фасадні панелі і касети
 • - Металочерепицю
 • - Прогони і ригелі другорядної несучої системи

Сировина для виробництва

Сьогодні ТПК - лідер у виробництві і продажах клієнтоорієнтованих складних технічних рішень, як для будівельних компаній, так і для замовників будівництва. Протягом багатьох років постійними постачальниками для ТПК є провідні металургійні комбінати Німеччини, Бельгії, Фінляндії, Франції, Італії, Південної Кореї та Туреччини, що дозволяє гарантувати якість сировини, яка використовується для виробництва. Фахівці ТПК допомагають клієнтам в будь-якому регіоні отримати повний комплекс сервісного обслуговування: інженерні консультації та розрахунки, виробництво продукції під індивідуальне замовлення, комплектацію супутніми матеріалами, своєчасне отримання замовлення на будівельному майданчику, гарантійний сервіс.

Сертифікація та якість продукції

З 2005 року компанія "ТПК" розробила, впровадила та успішно сертифікувала систему менеджменту якості згідно ДСТУ ISO 9001. Ця система не просто гарантує стабільну якість продукту, що випускається, але і забезпечує:

 • - виробництво продукції, орієнтоване на споживача, з постійними поліпшеннями його параметрів.
 • - оперативний контроль всіх бізнес-процесів: продажу, виробництва, зберігання, логістики, обліку.
 • - постійне вдосконалення організаційної структури управління, підвищення ефективності кожного співробітника і його відповідальний підхід до виконуваної роботи.
 • - бажану рентабельність продукції, котра відображається на ціноутворенні кінцевого продукту і його конкурентоспроможності, за рахунок зниження енергетичних і - невиробничих витрат: природних витрат виробництва, штрафних санкцій, рекламацій, виробничого браку тощо.
 • - формування думки про стабільність і міцності компанії на ринку.

Продукція, пропонована ТПК, має також всі необхідні, відповідно до законодавства України, сертифікати відповідності, санітарно-гігієнічні та пожежні протоколи.