Сендвіч-панелі з утеплювачем з мінеральної (базальтової) вати

Показано з 1 по 15 із 39 (3 сторінок)

ТПК виробник сендвіч-панелей №1 в Україні:

Гарантія якості Доставка по Україні

Сендвіч-панелі – це високоякісний тришаровий матеріал, який вважається екологічно чистим і абсолютно безпечним для навколишнього середовища. Конструктивно такі панелі складаються з двох сталевих оцинкованих листів (з пофарбованою поверхнею), а також з утеплювача із мінеральної (базальтової) вати високої щільності, розташованого між листами.

Сендвіч-панелі з мінераловатною серцевиною активно використовується при будівництві комерційних і виробничих будівель. Купити сендвіч-панелі високої якості можливо в компанії ТПК, яка є найбільшим українським виробником на українському ринку.

Доступна ціна цього будівельного матеріалу дозволяє його використовувати при зведенні наступних об'єктів:

 • торгові і торгово-розважальні центри;
 • будівлі промислового призначення;
 • складські комплекси;
 • агропромислові комплекси;
 • об'єкти транспортної інфраструктури.

Застосовуючи панелі в якості огороджувальних конструкцій, вдається зменшити не тільки терміни проведення будівельних робіт, а й також собівартість будівництва. Монтажні роботи можна організовувати в різні сезони, незалежно від температури повітря.

Референс-лист
Скачати PDF

Утеплювач з базальтової вати для сендвіч-панелей

Сендвіч-панелі з мінеральної вати, вважаються найбільш затребуваним матеріалом в комерційному будівництві. Вибір в якості утеплювача базальтового волокна (мінеральної вати) обумовлений його великою кількістю переваг. Волокнистий утеплювач був отриманий з силікатних розплавів шлаків, гірських порід або їх успішних комбінацій.

Мінеральна вата має наступні переваги:

 • утеплювач не підтримує відкрите горіння;
 • гарантує збереження чудових тепло- і звукоізоляційних властивостей;
 • відмінно справляється з різкими перепадами температур;
 • витримує негативний вплив агресивних речовин;
 • не заводяться гризуни всередині конструкцій.

Представлений вид утеплювача забезпечує високі експлуатаційні, міцності характеристики, а також позитивно впливає на остаточну вартість панелей.

Основні характеристики сендвіч-панелей з утеплювачем з мінеральної вати

Тришаровий будівельний матеріал наділений всіма необхідними характеристиками для якісного монтажу або реконструкції різноманітних об'єктів.

Перш ніж купити сендвіч-панелі з мінеральної вати по ціні від компанії-виробника ТПК, рекомендується ознайомитися з їх основними характеристиками:

 • матеріал наділений чудовими естетичними властивостями;
 • відмінні енергозберігаючі характеристики;
 • можливість оперативного монтажу на величезних площах;
 • високі показники міцності, завдяки яким сендвіч-панелі мінераловатні відрізняються тривалим терміном служби;
 • наявність протипожежних властивостей, що роблять матеріал абсолютно безпечним;
 • високі теплотехнічні характеристики за рахунок застосування якісного утеплювача високої щільності.

Що стосується використання покрівельних сендвіч-панелей для дахів, крім всіх перерахованих вище характеристик, для них також важлива несуча здатність.

Реалізовані проекти з використанням сендвіч-панелей ТПК

Будівельний гіпермаркет Леруа Мерлен

Супермаркет NOVUS м. Ірпінь

Супермаркет «Сільпо» г. Вишгород

Різновиди базальтових сендвіч-панелей

За місцем застосування сендвіч-панелі, ціна яких вказана на сайті, діляться на дві великі категорії:

 1. Стінові вироби за типом зовнішнього профілю бувають з гладкою поверхнею або профільованою поверхнею (канавка, мікрогофра, трапеція). Вже з самої назви можна зрозуміти, що вони призначені для зведення стін. Товщина панелей залежить від основних технічних і теплотехнічних потреб будівлі. Наявність надійного і досить простого замка дозволяє виключити можливе проникнення всередину вологого повітря або пара.
 2. Покрівельні сендвіч-панелі можливо профілювати з обох сторін виробу або ж тільки зовні. Вони використовуються для дахів зі скатам покрівлі понад 10%. Головна відмінна риса стінових і покрівельних базальтових сендвіч-панелей полягає в тому, що останні характеризуються наявністю ребр жорсткості та особливого покрівельного замку. Основне завдання такого замку полягає в ефективному відведенні вологи від стикових вузлів. В результаті вдається забезпечити абсолютну герметичність з'єднання.

Переваги та недоліки сендвіч-панелей з мінеральної вати

Особлива популярність сендвіч-панелей з мінеральної вати обумовлена їх набором переваг:

 • Вага - вдається зменшити витрати на зведення фундаменту, адже навантаження зменшується відразу в кілька разів. Також можна заощадити на доставці, загрузці та розвантаженні матеріалу.
 • Простий монтаж, який проводиться в найкоротші терміни.
 • Немає потреби у виконанні додаткових оздоблювальних робіт по завершенню монтажу. Панелі відрізняються привабливим зовнішнім виглядом.
 • У порівнянні з застосуванням традиційних будівельних матеріалів, покупка сендвіч-панелей утеплених обходиться замовникові дешевше. При цьому швидкість виконання будівельних робіт вище в 4-5 разів.
 • Наявність відповідних сертифікатів якості та безпеки підтверджують той факт, що матеріал можна застосовувати в харчовій промисловості або в медичних установах.

Серед недоліків матеріалу зазначають:

 • В процесі виконання монтажних робіт знадобитися спецтехніка.
 • Не призначені для додаткових великих навантажень.

Чи готові купити сендвіч-панелі з мінеральної вати з доставкою по Україні?

Замовити сендвіч-панелі з мінеральної вати можливо, скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті нашої компанії. Також клієнт зможе самостійно зв'язатися з менеджером, зателефонувавши за вказаними на сторінці номерами телефону. Доставка продукції здійснюється по всіх регіонах України.

Великий асортимент стінових і покрівельних виробів надає замовникам безмежні можливості для реалізації проекту будь-якої складності. Ми також пропонуємо на вибір багату палітру кольорових рішень. Всі кольори відповідають міжнародному стандарту RAL та RR.

Компанія ТПК співпрацює з провідними постачальниками сировини. Ми допоможемо своїм клієнтам підібрати найбільш вигідні рішення.

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку