Кріплення

Елементи кріплення

Невід'ємна частина вашої покрівлі та фасадів.

Сталь

Як перевірити якість сталі, з якого виготовлене кріплення? Потрібно просто вкрутити самонарізи в сталевий профіль. Якщо сталь низької якості кріплення буде вкручується погано, якщо високого - добре. На жаль, багатьом доводиться виставляти більшу кількість обертів на шуруповерт, щоб вкрутити погане кріплення. Це призводить до різкого підвищення температури в точці свердління і псування бура. В результаті, кріплення повністю замінюється або вкручується як є, але потім швидко іржавіє через збитий шар цинкового покриття. Так як від якості кріплення залежить якість всієї покрівлі, слід використовувати тільки перевірені якісні елементи кріплення.

Цинкове покриття

Чим товстіший шар цинку, тим краще сталь захищена від корозії. Усереднено можна вважати, що в рік в результаті впливу навколишнього середовища кріплення втрачає 0,5 мікрона, а безпосередньо при укрученні від 1 до 1,5 мікрон цинку. На жаль, візуально практично неможливо визначити товщину цинкового покриття. Цим і користуються недобросовісні виробники кріплення. Адже мала товщина цинкового покриття (від 3 до 7 мікрон) дозволяє істотно знизити ціну. Крім того, на якість кріпильних елементів впливає метод оцинкування. Якщо оцинковувати сталеві заготовки на неадаптованих під цей процес лініях, цинк може сильно окислюватися або просто відстати. Мінімальна товщина цинкового покриття наших кріпильних елементів складає 18 мікрон. Довговічність забезпечена.

Фарбування

Електростатичне розпилення - найбільш популярний метод порошкового фарбування. Порошкове фарбування забезпечує утворення удароміцного антикорозійного покриття, яке працює в температурному діапазоні від -60 до +150 ° C і забезпечує надійну електроізоляцію. Товщина порошкового покриття повинна становити не менше 24, але і не більше 50 мікрон. На жаль, найбільш поширена технологія фарбування в нашій країні - це кустарний (гаражний) метод за допомогою пульверизатора. Природно, такий метод фарбування є неприпустимим для елементів кріплення. Як перевірити якість фарбування кріплення? Стисніть шайбу пассатижами. На якісному кріпленні, фарбована поверхня залишиться цілою, на неякісний - фарба відшарується. Наше кріплення пофарбоване методом електростатичного розпилення. Мінімальна товщина порошкового покриття нашого кріплення становить 28 мікрон.

Прокладка

При укрученні в основу прокладка стискається і стискається, забезпечуючи герметичність з'єднання. Тому вона повинна тривалий час зберігати свої властивості (еластичність, щільність, цілісність) незалежно від змін погодних умов і температури. На жаль, дуже часто використовуються неякісні прокладки, які в процесі експлуатації покрівлі втрачають свої властивості, зсихається і тріскаються. До складу наших прокладок входять спеціальні добавки, які значно покращують їх властивості та якості.

Гарантія

Ми впевнені в якості продукції. Тому ви можете бути абсолютно спокійні. Ми надаємо письмову гарантію на 15 років на всі кріпильні елементи.


Каталог продукції

У цьому каталозі продукції представлений весь комплекс матеріалів для скатних дахів.
Завантажити файл

Кріплення

Технічні характеристики стандартних самонарізів. Завантажити файл

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку