Покрівельний профнастил

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Покрівельний профнастил широко використовується для декоративного облицювання дахів житлових будинків та об'єктів комерційної нерухомості. Своєю популярністю профлист зобов'язаний високим експлуатаційно-технічними якостями, сучасному зовнішньому вигляду і доступною вартістю. У нас можна недорого купити профнастил для дахів різних кольорів і розмірів з гарантією якості і швидкою доставкою в будь-який населений пункт України.

Що з себе являє покрівельний профнастил та його відмінності від інших різновидів облицювального металопрофілю

Покрівельний металопрофіль виготовляють з тонколистової оцинкованої сталі шляхом її прокату через спеціальні верстати. Після цього метал покривається спеціальним полімерним шаром, який захищає матеріал від вологи і атмосферних впливів. Гофри (або хвилі) - це ребра жорсткості, які збільшують міцність тонколистового металу в кілька разів. Крім свого прямого призначення гофра грає роль елемента декору, надаючи листу оригінальний зовнішній вигляд. Сучасне обладнання дозволяє виробляти профлист практично будь-якої конфігурації з різною кількістю хвиль.

Від стінового (забірного) листа металопрофіль для даху відрізняється наступними особливостями:

 • Більш яскраво виражений рельєф поверхні (кількість хвиль, їх форма і висота) дозволяє витримувати підвищені навантаження.
 • Наявність водовідвідних канавок.
 • Збільшена товщина листа. Якщо при облицюванні стін або облаштуванні огорож можна використовувати профнастил навіть з мінімальною товщиною (0.35 мм), то для покрівлі цей показник буде перебувати в межах 0,5-1,0 мм.

Для облаштування покрівлі в житлових будинках і на об'єктах комерційної нерухомості широко використовується кольоровий профнастил. Великий асортимент забарвлень дозволяє вибрати оптимальний варіант, який додасть будовою індивідуальний зовнішній вигляд. Доступна ціна оцинкованого профнастилу для дахів дозволила цьому покрівельному матеріалу зайняти одну з лідируючих позицій у своїй товарній групі.

Особливості вибору покрівельного профнастилу

Перш, ніж купити покрівельний профнастил, необхідно визначитися з наступними важливими моментами:

 • Висота хвилі.
 • Товщина листа.
 • Довжина листа.
 • Тип захисного покриття і його товщина.

З огляду на навантаження, яке буде відчувати матеріал, для облицювання покрівлі рекомендується підбирати лист з гофрой від 18 мм (найбільш поширена і популярна висота хвилі 35-58 мм). Оптимальна товщина профілю для облаштування покрівлі становить 0.5-0.7 мм. Більш тонкий лист може не витримати навантажень, а більш товстий буде коштувати дорожче.

Вибір довжини листа - один з ключових критеріїв. Незважаючи на те, що на вітчизняному ринку присутній металопрофіль з довжиною 12 м і більше, оптимальним розміром вважається лист 3-7 м. Це пов'язано з коефіцієнтом лінійного розширення металу (зміна розмірів листа через температурні перепади). З огляду на те, що листи кріпляться до обрешітки за допомогою саморізів, їх деформація буде викликати розриви і тріщини металу, що негативно позначається на цілісності покрівлі. На невеликій довжині зміна розмірів ніяк не позначиться на експлуатаційних якостях покриття.

Обов'язковий критерій якості покрівельного профнастилу - наявність двох типів покриття (цинк і полімер). Шар цинку захищає метал від наскрізної корозії, а полімер дає додаткову стійкість до атмосферних впливів і надає матеріалу естетичну привабливість.

Стандартних розмірів листа не існує, так як сучасні технології виробництва дозволяють випускати металопрофіль практично будь-яких габаритів. Найчастіше можна зустріти листи, ширина яких дорівнює 1000-1100 мм. Таким металопрофілем зручно «зашивати» великі рівні ділянки покрівлі. При цьому наша компанія пропонує продаж профнастилу довжиною від 300 мм, що дозволяє підібрати індивідуальні розміри листа для облицювання даху зі складною (нестандартною) конфігурацією.

Ціна за лист профнастилу для даху буде залежати від різних факторів, серед яких ключовими можна назвати товщину металу і захисного покриття, габаритні розміри і сам тип профілю (кількість хвиль, їх форма і висота).

Переваги використання металопрофілю для дахів в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами

Профлист покрівельний володіє масою особливостей і переваг, які вигідно відрізняють його від інших облицювальних матеріалів:

 • Висока стійкість до атмосферних явища (опади, перепади температур, УФ-промені).
 • Невелика вага листа, мінімальне навантаження на покрівлю.
 • Простий монтаж. Профлист легко кроїти під потрібний розмір звичайними ножицями по металу 
 • Кріплення листа до каркасу (обрешітки) здійснюється за допомогою саморізів.
 • Доступна ціна металопрофілю для даху.
 • Хороша механічна міцність.

Правильно підібраний профлист покрівельний оцинкований стане оптимальним рішенням для декоративного облицювання дахів приватних будинків, котеджів або об'єктів комерційного / промислового сектора.

Чому у нас можна вигідно купити профнастил для даху

Наша компанія займається виготовленням металопрофілю для покрівлі різних видів, кольорів і типорозмірів. Використання якісних матеріалів від відомих світових виробників (Myriad, Union Steel, ArcelorMittal, SeAH) і сучасне металообробне обладнання дозволяють точно дотримуватися технології виготовлення профлиста і виключити заводський брак. Наше виробництво сертифіковане за стандартом ISO 9001-2001, що говорить про високий рівень якості готової продукції.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте наступні переваги:

 • Вигідна ціна металопрофілю на дах від виробника без посередників.
 • Широкий асортиментний ряд покрівельного металопрофілю різної конфігурації і кольорів.
 • Гарантія якості - 30 років на наскрізну корозію листа і 10 років на полімерне покриття.
 • Швидка доставка по всій території України.
 • Велика складська програма - всі позиції з каталогу завжди є в наявності в необхідній кількості.
 • Вигідні умови співпраці для будівельних компаній.

Щоб купити профнастил для покрівлі за цінами виробника з швидкою доставкою по Києву і всій Україні, зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами або оформляйте онлайн замовлення на сайті.

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку