Покрівельний профнастил ТП-18Д з антиконденсатною мембраною DRIPSTOP
Профнастил ТП-18Д з антиконденсатною мембраною DRIPSTOP – це універсальний матеріал для покрівельних систем, де важливо мінімізувати вплив конденсату та забезпечити стабільну роботу металевої покрівлі в умовах вологості. Поєднання продуманої геометрії профілю та інноваційної мембрани дозволяє використовувати такий металопрофіль у приватному, промисловому та комерційному будівництві.

Характеристики та особливості профнастилу ТП-18Д DRIPSTOP
Покрівельний профнастил ТП-18Д DripStop – це профіль з вузьким гребенем, широким дном та сформованою капілярною канавкою, що підвищує захист від потрапляння вологи під покрівлю. Монтаж виконується вузькою полицею догори, оскільки саме так профіль демонструє максимальну несучу здатність.

Переваги конструкції:
- висота профілю 18 мм забезпечує оптимальну жорсткість;
- капілярна канавка додатково блокує вологу під час опадів;
- коректна геометрія покращує стикування та прискорює монтаж;
- корисна ширина 1140 мм робить матеріал економічним для великих площ.
Антиконденсатна мембрана на профнастил DripStop наноситься на виробництві до профілювання, тому її зчеплення зі сталлю максимально надійне.
Переваги покрівельного профнастилу ТП-18Д з антиконденсатним покриттям DRIPSTOP
Профнастил ТП-18 Д з антиконденсатним покриттям DRIPSTOP ефективно контролює утворення конденсату, що особливо важливо для неутеплених покрівель складів, ангарів, ферм, зерносховищ. Мембрана поглинає краплі, утримує їх у своїй волокнистій структурі та поступово виводить через покрівельну вентиляцію.

Переваги DRIPSTOP:
- захист несучих конструкцій від корозії та грибка;
- зниження шуму від дощу завдяки акустичним властивостям;
- відсутність хімічних реагентів у складі – мембрана працює за фізичним принципом;
- збереження ефективності протягом усього терміну експлуатації;
- стійкість до розривів і механічних навантажень.
Антиконденсатне покриття DripStop – надійне рішення для промислових об'єктів з інтенсивним паровиділенням.
Чому варто обрати профнастил ТП-18Д DRIPSTOP від компанії TPK
Компанія TPK застосовує високоточне профілювальне обладнання, що гарантує стабільну геометрію та відповідність ДСТУ. Для виробництва використовується якісна оцинкована сталь товщиною, підібраною відповідно до вимог несучої здатності – від 0,4 до 0,7 мм.

Переваги співпраці з TPK:
- контроль якості на кожному етапі;
- матеріал, стійкий до корозії та атмосферного впливу;
- оптимальна ціна при високій довговічності покрівельних систем;
- можливість індивідуальних рішень для великих об’єктів;
- перевірена несуча здатність профнастилу за результатами випробувань.
Матеріал виготовляється з точними параметрами, що спрощує монтаж і гарантує довговічність покрівельних систем.
Популярні запитання щодо покрівельного профнастилу ТП-18Д з антиконденсатною мембраною DRIPSTOP
Чи можна застосовувати матеріал у великих неопалюваних приміщеннях?
Чи зберігає мембрана властивості з часом?
Чи сумісний матеріал з вентильованими покрівлями?
-
RAL 1015
-
RAL 5005
-
RAL 6005
-
RAL 7024
-
RAL 8017
-
RAL 9003
-
RAL 9006
-
RAL 1003
-
RAL 3005
-
RAL 3009
-
RAL 3011
-
RAL 5002
-
RAL 6002
-
RAL 6020
-
RAL 7004
-
RAL 7016
-
RAL 7035
-
RAL 8004
-
RAL 8019
-
RAL 9005


