Несучий профнастил

Несучий профнастил – це металопрофіль, який відрізняється найбільш високою міцністю. Завдяки максимальної жорсткості і висоті хвилі, він здатний витримувати дійсно суттєві навантаження. Цей матеріал широко використовується для каркасних конструкцій і незнімної опалубки. Він прекрасно підходить для нерухомості житлового та комерційного призначення.

Про призначення металопрофілю найкраще говорить його назва. «Несучий» – значить, той, який служить опорою і несе на собі основну частину навантаження. Його характеристики міцності вигідно виділяються на тлі інших схожих матеріалів і тим самим визначають основну сферу експлуатації. Сьогодні несучий профнастил – універсальний і широко затребуваний матеріал.

Характеристики несучого профнастилу

В першу чергу важливо відзначити високу якість даного матеріалу, він виготовляється з оцинкованої сталі і має дуже хорошу стійкість до негативних впливів зовнішнього середовища. Йому не буде страшна підвищена атмосферна вологість, часті перепади низьких і високих температур. Він надійно захищений від корозії і підходить для відкритих просторів.

На несучий профнастил для перекриттів ціна цілком прийнятна. Більш того, даний матеріал є одним з найдоступніших рішень і при цьому не поступається за якістю більш дорогим аналогам. Його можна сміливо використовувати для покрівлі, заливки фундаменту, формування перекриттів між поверхами. Використання несучого профнастилу завжди прискорює хід будівництва.

Несучий профнастил купити буде вигідно і зважаючи на низку його індивідуальних особливостей, які відсутні у більшості аналогічних матеріалів. Для з'єднання його листів використовуються спеціальні ущільнювачі, які не пропускають повітря і вологу. Це надійний захист від цвілі і неприємних запахів, появи вогкості і іржі по краях матеріалу.

Матеріал універсальний, може використовуватися для облаштування перекриттів і зовнішнього облицювання стін. Він здатний витримувати вагу до 500 кг, завдяки своїй формі і збільшеної товщини. Відзначити варто і простоту його монтажу, купити несучий профнастил в Україні – це завжди розумно і вигідно.

Листи профнастилу відрізняються легкою вагою і тому не створюють серйозного навантаження на опори. Вони відрізняються зразковою механічною міцністю і здатні служити близько п'ятдесяти років. Навіть при постійному контакті з вологою і сонячними променями, матеріал зберігає колір, форму і цілісність.

Переваги покупки у нас

Наша компанія працює на українському ринку вже майже 30 років і велика кількість значимих об'єктів побудовано з використанням саме нашого виробництва матеріалів. Ми цінуємо вибір замовників і забезпечуємо для них можливість замовлення потрібної продукції під індивідуальні потреби. Це стосується технічних характеристик, термінів і навіть цінової політики.

Ми відкриті для роботи над індивідуальними рішеннями для різних типів об'єктів і забезпечуємо оперативні консультації по всіх пропозиціях. Наша компанія дорожить своєю репутацією, ми контролюємо кожну партію товару. У нас ви можете купити товари за ГОСТом і ціною від виробника.

  • Власне виробництво, що відповідає високим стандартам;
  • Широкий асортимент і робота над індивідуальними рішеннями;
  • Вигідні розцінки для опту і ніяких переплат посередникам;
  • Гарантія якості полімерного покриття і від наскрізної корозії листа.

Для виготовлення несучих листів ми використовуємо оцинкування від UnionSteel, SeAH, Myriad, VoestAlpine і інших виробників зі світовими іменами і бездоганною репутацією. Це гарантує високу якість для продукції.

Доставка по Україні

Компанія «ТПК» – найбільший на території України виробник і постачальник широкого асортименту будматеріалів для дахів і фасадів. Ви можете вибрати оптимальний за параметрами і характеристикам матеріал, а ми надамо його в необхідному обсязі за найкоротші терміни.

На профнастил несучий ціна називається клієнтам за запитом і залежить від обсягу замовлення. Визначте для себе відповідний матеріал по висоті ребра і кольором, покриттю і довжині аркуша. Характеристики для кожного варіанта листів вказані на сайті, при замовленні ви можете просто назвати певний артикул.

Якщо вам необхідна консультація або допомога з вибором матеріалу, наші фахівці з радістю її нададуть. Телефонуйте за контактними номерами телефонів на сайті і задавайте будь-які питання за параметрами представлених матеріалів. У нашому асортименті знайдуться листи профнастилу навіть для найскладніших будівельних рішень, а за якість будматеріалу ми можемо ручатися!

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку