Водостічні системи

Сучасні водостічні системи Hunter із ПВХ відрізняються підвищеною пропускною здатністю. Сифонно-вакуумні дренажні системи Akatherm ефективні на пласких дахах.

У процесі облаштування інженерних комунікацій будь-якої будівлі водостічна система займає далеко не останнє місце. На думку фахівців, саме вода, що стікає з покрівлі і не потрапила у водосток, стає причиною передчасного руйнування покрівлі, фасадів, цоколя. Опади, що накопичуються на даху, стають причиною гниття матеріалів. У зимовий час вони замерзають і значно збільшують навантаження на перекриття, фундамент. Облицювання, штукатурка на стінах під дією вологи починає відшаровуватися, утворюється цвіль, розводи зеленого відтінку.

Не менш руйнівні наслідки неграмотно підібрані, неякісні водостоки на дах мають для внутрішніх елементів будівлі, тому що з часом вони спричиняють протікання. Тому до вибору комплекту водовідведення для будинку варто підійти максимально відповідально, віддавши перевагу якісним, перевіреним часом матеріалам від виробників із відмінною репутацією.

Сучасні водостічні системи для даху

Є комбінацією підвісних жолобів, труб, воронок, сполучних та допоміжних елементів, серед яких:

 • заглушки;
 • кути;
 • трійники;
 • коліна;
 • муфти;
 • кріплення;
 • хомути;
 • кронштейни та ін.

Традиційно для облаштування каналів для відведення талих вод із покрівлі використовувалися металеві конструкції. Однак останнім часом на перший план виходять полімерні матеріали: поліетилен високої густини, полівінілхлорид. Для цього є кілька причин:

 1. Стійкість до корозії. Полімерні зливні системи не іржавіють, не руйнуються під дією води, тому служать щонайменше 50 років.
 2. Мала вага. Легкий пластик не створює значного навантаження на карниз. Крім того, він зручніший у транспортуванні, установці. Найчастіше монтаж комунікацій можна виконувати самостійно.
 3. Герметичність. Правильно зібрані комунікації не протікають, тому що стики надійно захищаються гумовими кільцевими ущільнювачами.
 4. Доступність. У більшості продавців прайс на полімерні комплектуючі для відведення талих вод набагато дешевші від цін на металеві конструкції.
 5. Широка різноманітність пропозиції виробника. Споживач може купити водостоки для даху в асортименті розмірів та різному колірному оформленні.
 6. Висока пропускна здатність. Гладкі внутрішні стіни полімерних труб не заростають, на них не відкладається наліт. За рахунок цього їх гідравлічні властивості залишаються постійними весь термін експлуатації.
Водосточные системы

Ефективні водозливні системи від "ТПК"

Саме таке сучасне обладнання можна замовити на нашому сайті. Воно виготовлене з високоякісних полімерів та виготовлене відповідно до суворих вимог до надійності, функціональності, безпеки, які прийняті в ЄС.

Водостічні системи Hunter

В асортименті виробника представлені різноманітністю серій з різними технічними характеристиками для скатних дахів будь-якого розміру, конфігурації з вітровим, сніговим навантаженням різного ступеня. Вони виготовляються із якісного, надійного в експлуатації ПВХ. Конструкція систем водостоку розроблена із застосуванням нових розробок, деякі з них запатентовані фірмою.

Водостічні системи Hunter у ряді аналогів конкурентів відрізняє ряд переваг:

 1. Підвищена пропускна спроможність.
 2. Пластичність, що забезпечує опірність механічним навантаженням.
 3. Найпростіша технологія складання вручну без застосування спеціальних інструментів чи клею.
 4. Високі показники герметичності з'єднань елементів.
 5. Збільшена несуча здатність кронштейнів, що досягає 75 кг.

Важливо! При виготовленні покрівельних водостічних систем застосовано інноваційну технологію коекструзії. Вона передбачає нанесення на зовнішні поверхні двох захисних шарів різного призначення. У поєднанні вони забезпечують трубам та жолобам стійкість до УФ-випромінювання, впливу негативних погодних умов. Крім того, коекструзія гарантує поверхням насичений колір з глянцевим ефектом.

Сифонно-вакуумна система Akatherm

Комплект обладнання для відведення зливових та талих вод нового покоління. Тут реалізовано зовсім інший принцип роботи, порівняно з традиційними водостоками. Він забезпечує неперевершені показники ефективності, безперебійності, надійності, дозволяє справлятися зі значними обсягами опадів.

Висока продуктивність водовідвідних систем Akatherm забезпечує можливість створення вакуумної тяги в трубах. Різниця в тиску на вході (у вирві) та на виході (випуску трубопроводу) дозволяє стокам рухатися зі збільшеною швидкістю. У цьому у каналі створюється вакуум, тобто повністю відсутнє повітря, що є перешкодою вільного руху рідини.

Сифонно-вакуумні дренажні системи Akatherm характеризуються такими перевагами:

 • Компактність. Реалізація принципу перепадів тиску дає змогу використовувати труби малого діаметра;
 • Безперебійна робота за рахунок наявності воронок, що самоочищаються;
 • Довговічність. Як матеріал для виготовлення обладнання використовується спеціальний поліетилен високої щільності. Він стійкий до дії високих та низьких температур, сонячних променів, корозії тощо;
 • Простий монтаж. Akatherm – це зливові системи, що мають мінімальну вагу, що спрощує установку. Складання виконується за технологією електрозварювання і дозволяє створювати абсолютно герметичні нероз'ємні з'єднання.

Важливо! Системи проявили себе максимально ефективно на пласких дахах великої площі.

Чому співпраця з «ТПК» – це вигідно

 1. Сертифікована продукція. Ми є офіційними дилерами виробників обладнання для водостоків. Це забезпечує нашим клієнтам впевненість у оригінальності продукції, на яку надається заводська гарантія.
 2. Широкий асортимент. У нас на сайті представлено все різноманіття продукції Hunter та Akatherm. Це дає споживачеві можливість підібрати оптимальний за технічними характеристиками, колірною гамою, конфігурацією варіант.
 3. Конкурентна вартість. Водостічні системи, що реалізуються нами, в Києві та Україні гранично доступні за ціною. Ми працюємо без посередників, тому формування вартості товарів відбувається без урахування націнок.

Компанія "ТПК" - це гідна репутація, перевірена часом.

Портфоліо об'єктів

У цьому розділі представлені об'єкти нерухомості, при будівництві яких були використані вказані матеріали, рішення та технології.

Каталог продукції

У цьому каталозі продукції представлений весь комплекс матеріалів для скатних дахів.

Marley

Німецькі водостічні системи із пластику (ПВХ)

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку