Металочерепиця

Металочерепиця – популярне покрівельне покриття, що використовується як у приватному будівництві, так і при зведенні скатних дахів промислових і комерційних будівель. Порівняно із іншими типами покрівельних покриттів, відрізняється універсальністю у використанні (може бути застосована для будь-яких архітектурних рішень), довговічністю, прекрасними естетичними характеристиками, мінімальними витратами в експлуатації й прийнятною вартістю. Для виробництва будматеріалу використовуються тонкі оцинковані сталеві листи, що пройшли антикорозійну обробку з нанесенням полімерного шару. Гофрована структура створюється методом холодного штампування. Далі виконується розрізання гільйотинними ножницями на окремі листи, так як металочерепиця має стандартні розміри. Колір, висота хвилі можуть бути різними в залежності від модифікації покриття. Найбільшою популярністю традиційно користується червоний, схожий за зовнішнім виглядом з глиняною черепицею, яка застосовувалася раніше.

Років

50 Довготривалий термін експлуатації (до 50-ти років)

Основні переваги металочерепиць

  • 01. Діапазон експлуатаційних температур від мінус 50 до плюс 120 градусів.
  • 02. Можливість використання на скатних дахах з кутом нахилу від 14 і більше градусів.
  • 03. Стійкість до агресивного впливу зовнішнього середовища.
  • 04. Висока швидкість і прийнятна вартість монтажу.
  • 05. Різноманітна кольорова гама, що дозволяє реалізовувати найбільш сміливі дизайнерські рішення.
  • 06. Порівняно невелика вага, яка не створює навантаження на будівлю, істотно полегшує роботи з укладання.
  • 07. Широка різноманітність розмірів, висоти і форми профілю, завдяки чому металочерепицю купити в Києві можна для будівлі будь-якого призначення.
  • 08. Пожежна безпека, так як матеріали виготовлення покриття абсолютно негорючі.

Галузь застосування металочерепиць

Зниження навантаження на несучі конструкції (стандартна металочерепиця у середньому в 7 разів легша за аналогічне покриття з керамічної черепиці), що дозволяє заощадити на обрешітці. Відмінні техніко-експлуатаційні показники матеріалу зумовили його повсюдне застосування в різних кліматичних зонах. В даний час купити металочерепицю в Україні можна для будівель різного призначення: приватних будинків, багатоповерхівок, котеджів, торгових та офісних центрів, складів і т.д. Головне, щоб кут нахилу даху не перевищував 14 градусів, а її конфігурація не була занадто складною, це ускладнить або зробить нездійсненними монтажні роботи.

Способи укладання

  • Карнізна планка
  • Торцева планка

Види металочерепиць

Металочерепиця ДЮНА

Металочерепиця Дюна має яскраво виражену напівкруглу хвилю із середньою висотою профілю, котра поєднується із пласкими ділянками. Поєднання пласких і вигнутих (кругових) ділянок забезпечує архітектурну виразність будівлі. Такий малюнок надає пізнаваність і сучасний зовнішній вигляд покриття. Така металочерепиця буде вдалим рішенням для сучасник дахів в будинках нейтрального архітектурного стилю.

Форма профілю, що імітує середземноморську керамічну черепицю. Дві капілярні канавки забезпечують захист від надходження конденсату в підпокрівельний простір.

Металочерепиця ЕФЕКТ

Металочерепиця Ефект поєднує хвилеподібні ділянки оригінальної форми, котрі забезпечують економічність покриття і архітектурну виразність будівлі. Для цього профілю притаманна виразна форма, котра надає ефектний зовнішній вигляд і візуальну схожість з класичною черепицею.

Завод ТПК виробляє цю форму (геометрію листа), починаючи з 2000 року. За цей час технологія відпрацьована до досконалості, що забезпечує ідеальну, перевірену на великій кількості об’єктів геометрію продукту. Класичний вид металочерепиці з ідеальним поздовжним і поперечним стикуванням. Велика корисна ширина листа, що робить продукт економічним.

Металочерепиця ПРЕСТИЖ

Металочерепиця престиж – сучасна версія класичної черепиці. Профіль «Престиж» створено для тих забудовників, хто віддає перевагу до поєднання класичних традицій із сучасними тенденціями в архітектурі. Основна відмінність металочерепиці Престиж – більша висота профілю, що забезпечує виключну виразність покрівлі.

Красивий і сучасний вигляд металочерепиці, його застосування гарантує чудовий зовнішній вигляд будівлі й прекрасні експлуатаційні характеристики. Металочерепиця Престиж виробництва ТПК успішно використовується при покритті будівель всіх архітектурних форм і стилів.

Портфоліо
об'єктів

ТПК пропонує своїм клієнтам металочерепицю, що відповідає найбільш високим вимогам до довговічності, зручності монтажу і зовнішньому вигляду.

Однозначної відповіді на питання, скільки коштує покриття, немає, так як на металочерепицю ціна залежить від ряду факторів. Перш за все це матеріал виготовлення листа: алюміній, мідь, оцинкована сталь. Перші два варіанти коштують дорожче, але менш схильні до корозії. Однак оптимальним варіантом є сталь: вона не тільки доступна за ціною, але і має більшу міцність.

Другий важливий фактор - тип полімерного покриття. Воно виготовляється з глянцевого або матового поліестеру. Блискучий шар, що відображає дешевше в продажу, що зумовлено його невеликою товщиною (25 мкм). Такий матеріал прослужить на 5-10 років менше. Сталева металочерепиця матова ціна на яку трохи вище, відрізняється посиленим захистом. Тут шар поліестеру становить не менше 35 мкм, що гарантує надійний захист від корозії. Візуально таке покриття виглядає вигідніше, респектабельнее.

FAQ

01Яку металочерепицю купити?
Матеріали для покрівлі, що виготовляються компанією «ТПК», оптимальні по співвідношенню якості і ціни в Україні. У нас широке розмаїття кольорів, розмірів, висоти профілю.
02Як кріпляться листи металочерепиці?
На поверхні даху вони фіксуються за допомогою спеціальних саморізів з гумовою прокладкою, що захищає від пошкоджень, утворення тріщин в ході монтажу.
03Який термін служби покриття?
Залежно від умов експлуатації, виду полімерного шару він служить 10-50 років.
04Чим ріжеться металочерепиця?
Для цієї мети підійдуть дискова електропила, ручна ножівка по металу або покрівельні ножиці.
Показано з 1 по 9 із 222 (25 сторінок)

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку