Металочерепиця

Металочерепиця

Металочерепиця – популярне покрівельне покриття, що використовується як у приватному будівництві, так і при зведенні скатних дахів промислових і комерційних будівель. Порівняно із іншими типами покрівельних покриттів, відрізняється універсальністю у використанні (може бути застосована для будь-яких архітектурних рішень), довговічністю, прекрасними естетичними характеристиками, мінімальними витратами в експлуатації й прийнятною вартістю.

Років

50 Довготривалий термін експлуатації (до 50-ти років)

Основні переваги

  • 01. Діапазон експлуатаційних температур від мінус 50 до плюс 120 градусів.
  • 02. Можливість використання на скатних дахах з кутом нахилу від 14 і більше градусів.
  • 03. Стійкість до агресивного впливу зовнішнього середовища.
  • 04. Висока швидкість і прийнятна вартість монтажу.
  • 05. Різноманітна кольорова гама, що дозволяє реалізовувати найбільш сміливі дизайнерські рішення.

Галузь застосування

ТПК пропонує своїм клієнтам металочерепицю, що відповідає найбільш високим вимогам до довговічності, зручності монтажу і зовнішньому вигляду.

Зниження навантаження на несучі конструкції (стандартна металочерепиця у середньому в 7 разів легша за аналогічне покриття з керамічної черепиці), що дозволяє заощадити на обрешітці.

Способи укладання

  • Карнізна планка
  • Торцева планка

Ассортимент металочерепиць

Металочерепиця ДЮНА

Металочерепиця Дюна має яскраво виражену напівкруглу хвилю із середньою висотою профілю, котра поєднується із пласкими ділянками. Поєднання пласких і вигнутих (кругових) ділянок забезпечує архітектурну виразність будівлі. Такий малюнок надає пізнаваність і сучасний зовнішній вигляд покриття. Така металочерепиця буде вдалим рішенням для сучасник дахів в будинках нейтрального архітектурного стилю.

Форма профілю, що імітує середземноморську керамічну черепицю. Дві капілярні канавки забезпечують захист від надходження конденсату в підпокрівельний простір.

Металочерепиця ЕФЕКТ

Металочерепиця Ефект поєднує хвилеподібні ділянки оригінальної форми, котрі забезпечують економічність покриття і архітектурну виразність будівлі. Для цього профілю притаманна виразна форма, котра надає ефектний зовнішній вигляд і візуальну схожість з класичною черепицею.

Завод ТПК виробляє цю форму (геометрію листа), починаючи з 2000 року. За цей час технологія відпрацьована до досконалості, що забезпечує ідеальну, перевірену на великій кількості об’єктів геометрію продукту. Класичний вид металочерепиці з ідеальним поздовжним і поперечним стикуванням. Велика корисна ширина листа, що робить продукт економічним.

Металочерепиця ПРЕСТИЖ

Металочерепиця престиж – сучасна версія класичної черепиці. Профіль «Престиж» створено для тих забудовників, хто віддає перевагу до поєднання класичних традицій із сучасними тенденціями в архітектурі. Основна відмінність металочерепиці Престиж – більша висота профілю, що забезпечує виключну виразність покрівлі.

Красивий і сучасний вигляд металочерепиці, його застосування гарантує чудовий зовнішній вигляд будівлі й прекрасні експлуатаційні характеристики. Металочерепиця Престиж виробництва ТПК успішно використовується при покритті будівель всіх архітектурних форм і стилів.

Портфоліо
об'єктів

ТПК пропонує своїм клієнтам металочерепицю, що відповідає найбільш високим вимогам до довговічності, зручності монтажу і зовнішньому вигляду.

Показано з 1 по 9 із 222 (25 сторінок)

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку