Умови повернення для товарів належної якості

  • Компанія здійснює повернення у відповідності з Законом «Про захист прав споживачів» Статтею 9 чинного Закону України «Про захист прав споживачів» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text) передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
  • Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у статті 9 чинного Закону України «Про захист прав споживачів», затверджується Кабінетом Міністрів України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF#Text). Затверджений перелік включає лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником) . Отже вироби належної якості з металу виготовлені за індивідуальними розмірами або кресленнями замовника не підлягають обміну та поверненню.
  • Товари належної якості, не виготовлені індивідуально, підлягають поверненню або обміну протягом 14 днів за адресою м. Біла Церква, Сквирське шосе, 227