Покрівельні аксесуари

Вибір якісного надійного покриття покрівлі максимально важливий для забезпечення захисту будинку від перепадів температур, вітру, опадів. Однак на цьому облаштування даху не закінчується, так як необхідно купити покрівельні аксесуари - додаткові елементи, які дозволять створити цілісну завершену картину. Вони необхідні для продовження терміну служби всієї конструкції, додання їй максимальної міцності, стійкості до впливу зовнішніх факторів.

До основних функціональних завдань цих комплектуючих можна віднести:

  • захист, запобігання забрудненню покриття;
  • забезпечення надійного кріплення, так як покрівельні аксесуари для профнастилу або металочерепиці додатково, поряд з кріпленням, сприяють забезпеченню стабільності конструкції;
  • ефективне відведення опадів, а також конденсату, який накопичується між покриттям і утеплювачем;
  • снігостримання, необхідне для теплоізоляції даху взимку.

Значення даних елементів складно переоцінити, тому до їх вибору варто підійти не менш відповідально, ніж до покупки основного покриття, так як економія на якості може згодом позначитися на довговічності всієї конструкції через порушення цілісності одного невеликої ділянки.

Крім того, покрівельні аксесуари - це не тільки функціональний елемент, але і засіб, здатний поліпшити зовнішній вигляд даху з точки зору естетики, приховати дрібні дефекти, що виникли в ході монтажу, зробити оформлення оригінальним, акуратним, завершеним.

Основні види комплектуючих для покрівлі

Грамотний розрахунок і підбір елементів дозволить не тільки продовжити термін експлуатації даху, але і може істотно полегшити монтажні роботи. Сучасні каталоги покрівельних аксесуарів пропонують величезну різноманітність варіантів. Щоб правильно сформувати необхідний для конкретно взятої конструкції набір додаткових елементів, варто розібратися в призначенні основних видів.

  1. Жолоби. Необхідні для облаштування організованого водостоку з похилого даху з метою запобігання її надмірного намокання і протікання. Вони є однією з основних складових системи водовідведення, яка проектується ще на стадії будівництва будинку. Жолоби можуть виготовлятися з металу (сталі, алюмінію, міді) або пластика. Металеві покрівельні аксесуари ціна яких трохи вище, служать довше пластмасових, тому їм частіше віддається перевага.
  2. Накладки. Оздоблювальні комплектуючі, призначені для акуратного маскування місць стикування окремих елементів покрівлі. З одного боку надають конструкції більш привабливий вигляд, з іншого - надійно захищають від протікань. В даний час багато виробників випускають універсальні покрівельні аксесуари, які підходять для металочерепиці, профнастилу та інших типів покриттів. Залежно від конфігурації їх можна класифікувати на торцеві, карнизні, розжолобну і ін.
  3. Куточки. Ще один вид добірних елементів, які забезпечують цілісність покрівлі. Мають той же функціонал, що і накладки, тільки встановлюються в місця стику листів покриття під прямим кутом.
  4. Ковзани. Основне призначення - закриття верхнього горизонтального ребра похилого даху. Так як ця ділянка є найбільш такою, що виділяється, помітна, до її обробки пред'являються підвищені вимоги. Тому особливо важливо правильно підібрати розмір, форму коника. Ці покрівельні аксесуари в Україні продаються в різних конфігураціях: звичайні кутові, П-образні, напівкруглі, оригінальні фігурні.
  5. Снігостримувачі. Встановлюються на скатні поверхні з метою запобігання сповзання снігу. Це не тільки забезпечує безпеку перехожих, але і захищає елементи даху від пошкодження. Деякі види покрівельних аксесуарів призначені для повного утримання снігового шару, інші частково пропускають його, але не дають сходити великим обсягам відразу. Залежно від конструкції снігостримувачі можуть бути точкові, трубчасті, гратчасті, суцільні. Їх вибір повинен ґрунтуватися на особливостях будови даху.

Де придбати покрівельні аксесуари в Києві за доступною ціною

Компанія ТПК є одним з провідних виробників фасадного і покрівельного облицювання в нашій країні. Вся продукція виготовляється з високоякісної сировини, що завозиться з Європи. Застосування новітніх технологій, сучасного повністю автоматизованого обладнання на нашому заводі дозволило звести практично до нуля ймовірність браку. Наслідком цього стало підвищення рентабельності виробництва і можливість встановити на свій продукт максимально привабливу для споживача ціну.

У компанії ТПК покрівельні аксесуари купити можна в широкому асортименті форм, розмірів, конфігурацій для даху будь-якої конструкції. Наші торговельні точки широкою мережею охоплюють не тільки Київ, а й усі регіони України, роблячи нашу продукцію максимально доступною для споживача.

Для устаткування вашої покрівлі у нас є все.

Метал

В якості сировини для виробництва металочерепиці ми використовуємо високоякісну тонколистовую оцинковану сталь з полімерним покриттям. Наші постачальники - провідні світові виробники: ArcelorMittal, Ekostahl, VoestAlpine, Myriad, Hyundai Hysco, SeAH, Union Steel.

Виробництво

Ми виготовляємо металочерепицю на сучасному автоматизованому профілювальному обладнанні. Система управління якістю, що діє на виробництві, сертифікована на відповідність стандарту ISO 9001-2001.

Гарантія

Ми впевнені в якості своєї продукції. Тому ви можете бути абсолютно спокійні. Ми надаємо письмову гарантію на всі види металочерепиці: 15 років від наскрізної корозії і 10 років на якість полімерного покриття.

Каталог продукції

У цьому каталозі продукції представлений весь комплекс матеріалів для скатних дахів.
Завантажити файл

Інструкція по монтажу

Ця інструкція допоможе вам розібратися в тому, як вибирати, зберігати, і монтувати металочерепицю.

Завантажити файл

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку