Замки в сендвіч-панелях, що потрібно знати, як підібрати.

Замок в сендвіч-панелі - це один з найважливіших елементів. Від його якості і герметичності безпосередньо залежать енергозберігаючі властивості конструкції, а також основні експлуатаційні та теплотехнічні характеристики будівлі.

Неякісний замок утворює "місток холоду", іншими словами, є місцем розгерметизації, через який всередину проникає холодне повітря. У цьому місці скупчується конденсат і може виникнути наскрізне промерзання панелі в холодну пору року, що зменшує термін експлуатації будівлі.

Замки в сендвіч-панелях ТПК - це наша гордість. Фахівці відділу розробки приділяють їм особливу увагу.

Компанія ТПК випускає сендвіч-панелі зі стиковими конфігураціями чотирьох типів:

  • відкритий замок;
  • термо-замок (енергозберігаючий);
  • закритий замок;
  • покрівельний замок.

Сендвіч-панель з відкритим типом замка (Z-lock)


Класичний замок в сендвіч-панелях. Простий в монтажі, це дозволяє прискорити процес зведення будівлі. Відкритий замок в панелях ТПК відрізняється досить високою щільністю і герметичністю.

Добре справляється з температурними перепадами, забезпечує високу щільність кріплення і теплоізоляцію. Можна використовувати для монтажу як вертикальним, так і горизонтальним способом. Використовується для панелей товщиною від 62 до 100 мм.

Сендвіч-панель з термо-замком (енергозберігаючий)


У сендвіч-панелях з термо-замком, мінеральна вата має спеціальну фрезерування типу «шип-паз», завдяки цьому конструкція має щільне з'єднання. Що дозволяє мінімізувати проникнення повітря і вологи. Панелі з таким типом з'єднання рекомендується використовувати для холодильних камер і приміщень з більш високими вимогами до енергоефективності. Можна використовувати для монтажу як вертикальним, так і горизонтальним способом. Використовується в панелях ТПК з мінеральною ватою товщиною від 120 мм.

Сендвіч-панель з закритим замком


Такий тип замка має високі термоізоляційні властивості і дозволяє приховати всі елементи кріплення (саморізи) на конструкції. Забезпечує найбільш естетичний зовнішній вигляд для будівлі. З огляду на складність кріплення панелей із закритим замком, при монтажі потребується участь кваліфікованих монтажників. Вартість сендвіч-панелей з таким типом кріплення дорожче, ніж панелей з відкритим або термо-замком.

Сендвіч-панель з покрівельним замком


Покрівельний замок в сендвіч-панелях ТПК для перекриттів має підвищену конструктивну міцність, за рахунок ребер жорстокості висотою 40 мм. Ребра жорсткості наповнені спеціальними трапеціями з мінеральної вати підвищеною щільністю 140 кг / м3. За рахунок цього панелі витримують снігові навантаження. Замок забезпечує надійну теплоізоляцію і герметичність перекриття в будівлі.

Кожен тип замка орієнтований на виконання певних функцій. Роблячи вибір замка, необхідно відштовхуватися від завдань, поставлених перед огороджувальними конструкціями.

Тех. каталог сендвіч-панелі
Тех. каталог сендвіч-панелі

Каталог вузлів з'єднань стінових і покрівельних сендвіч-панелей ТПК. Тех. хар-ки, довідкові величини, схеми обпирання, таблиці навантажень, креслення і рекомендації

Мова:UA
Розмір:21.9мБ
 

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку

Автор: ТПК

Переглядів: 2494

24.09.2020