ТПК розвиває міжнародні зв’язки

ТПК РОЗВИВАЄ МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ

Компанія ТПК використовує у виробництві своєї продукції сировину виключно високої якості.

Металочерепиця, профнастили і сендвіч-панелі, що виготовляються на нашому заводі, відповідають як найвищим міжнародним стандартам, так і вимогам найбільш вибагливих замовників.

Сталь кращих світових виробників, що використовується у виробництві, гарантує довгі роки безпроблемної експлуатації об’єктів. 

ТПК, обираючи постачальників металу для виробництва металочерепиці, сендвіч-панелів та профнастилів, віддає перевагу партнерам з бездоганною репутацією та багаторічним досвідом роботи на ринку.

Один з партнерів ТПК – шведський концерн SSAB –  світовий лідер у виробництві високоякісного металу, компанія с довгою та славною історією.

В рамках розвитку партнерських відносин ТПК та SSAB у червні 2018 року відбувся візит представників ТПК у  Швецію. У програмі –  не лише ділова частина, але й знайомство з історією та славними традиціями шведського народу.

Незабутні враження залишилися від відвідування металургійного заводу SSAB у Borlänge. Це сучасне, автоматизоване і екологічне виробництво. SSAB позиціонує себе як компанія майбутнього, котра турбується не лише про технологічні характеристики металу, що виробляється, але й про екологію. Спеціалістами SSAB розроблені й впроваджені у виробництво нові технології, що забезпечують мінімальний вплив на довкілля.

Сучасне виробництво – це не лише і не стільки технології, скільки люди, їхня система цінностей і практики взаємодії  в умовах сучасного бізнесу. Представники ТПК відвідали «семінари натхнення»  від SSAB,  котрі проводили відомі міжнародні тренери. Учасники заходу узнали багато цікавого про світові тенденції управління і розвитку бізнесу.

Співробітники SSAB як завжди ретельно підійшли до організації візиту. Було організовано цікаві і пізнавальні екскурсії Стокгольмом. Делегація відвідала дивний скандинавський музей Vasa, де турботливо зберігається справжній корабель короля Густава Адольфа, що потонув у далекому 1628 році. Це музей одного величезного експонату, який вражає своєю красою і величчю.

Також, партнери компанії SSAB відвідали ще одне історичне місце – міську Ратушу, у котрій відбувається щорічне нагородження нобелевських лауреатів.

«Родзинкою» візиту стала участь команди ТПК у церемонії нагородження переможців конкурсу Swedish Steel Prize 2018. У цьому році серед багатьох достойних учасників переможцем конкурсу стала компанія Mantella з Італії.

Під час візиту українська делегація була неодноразово вражена найвищим рівнем організації, чіткості і продуманості заходу. Кожен гість був бажаним і був оточений увагою і турботою. Звичайно, будь-яку організацію  створюють конкретні люди. В SSAB працюють лише найкращі. Велика подяка Роману Кайзеру – директору з продажів в Центральній і Східній Європі, Росії та СНГ, Вадиму Пікалову – керівнику відділу продажів у Росії та СНГ та Дмитру Горобцю – керівнику представництва в Україні.

Партнерство ТПК і SSAB виходить на новий рівень. Виготовлені  компанією ТПК зі шведської сталі металочерепиця, профнастили і сендвіч-панелі забезпечують найвищу якість реалізованих об’єктів – сувору відповідність нормативним вимогам, довгі роки безпроблемної експлуатації і естетичне задоволення від дотику до прекрасного. 

 

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку

Автор: ТПК

Переглядів: 1225

24.04.2019