Профнастил в якості незнімної опалубки

Компанія ТПК завершила серію випробувань несучого профнастилу ТП-85 ПО. Йдеться про профіль зі спеціальною виштамповкою на гофрах, яка забезпечує міцне та довговічне зчеплення металу з бетоном. Він був розроблений фахівцями “ТПК” спеціально для використання у якості незнімної опалубки без армування.

 

Метою випробувань було відкрити і задокументувати весь спектр якостей ТП-85 ПО, який вже добре зарекомендував себе у будівництві. Заключним етапом стала перевірка вогнестійкості. Вона показала повну відповідність цього несучого профілю рівню REI 60. Нові дані, спільно з результатами досліджень, проведених раніше, підтвердили можливість використання цього профілю з виштамповками в якості незнімної опалубки без додаткового армування.

 

Перевірки також допомогли визначити точні умови експлуатації цього продукту. Таким чином, ТП-85 ПО призначений для застосування в неагресивному і слабоагресивному середовищі з рівнем вологості не більше 75%. Крім того, необхідне використання морозостійких бетонних сумішей. Мінімальна товщина металу в даному профілі - 0,7 мм.


Несучий профнастил ТП-85 ПО з виштамповками відмінно підходить для нового будівництва і для реконструкції. Його можна використовувати при зведенні паркінгів, аеропортів, вокзалів, житлових будівель, а також комерційних і виробничих об'єктів. 

Серед переваг застосування цього профільованого листа в якості незнімної опалубки - 15-відсоткове зниження використання металу на балки, до 40-ка відсотків економія трудовитрат, скорочення на чверть термінів будівництва, на третину зниження маси перекриття (у деяких випадках - на 50%), зменшення будівельної висоти, покращення жорсткості перекриття будівлі і відсутність необхідності у дерев'яній опалубці. Крім того, в гофрах настилу можна зручно розмістити комунікації.

 

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку

Автор: TPK

Переглядів: 726

05.03.2021