Об’єднання і співпраця

Одна крапля не напоїть рослини, але вона може об’єднатися з іншими краплями і стати струмком. Один струмок не понесе човен, та він може стати притокою великої ріки. Разом ми сильніші! 

У прагненні досягти більшого, звірі збираються у зграї, люди об’єднуються у громади, компанії стають частиною великих організацій. Це стосується і «ТПК» - одного з найбільших українських виробників покрівельних і фасадних матеріалів для промислового та комерційного будівництва.


Сьогодні ТПК є членом трьох об'єднань - Конфедерації Будівельників України (КБУ), Українського Центру Сталевого Будівництва (УЦСБ), а також TheWall World Club.


КБУ -  це найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище. Керівниця «ТПК-Центр» Проценко Ганна Володимирівна входить у раду директорів Конфедерації Будівельників України.


УЦСБ - асоціація учасників ринку сталевого будівництва. В організацію входять провідні виробники та дистриб'ютори сталевого прокату, галузеві проектні, архітектурні та наукові організації, монтажні та будівельні компанії. Місія Українського Центру Сталевого Будівництва - просування сталевих конструкцій як пріоритетного матеріалу будівництва, шляхом створення ефективних, інноваційних рішень для клієнтів.


The Wall World Club - організація, об’єднуюча успішних людей, які досягли висот у різних царинах діяльності та продовжують свій розвиток. Такі люди базують свій поступ на традиційних цінностях свобод та прав, цілеспрямованості та наполегливої праці, моральності і духовності. Саме вони мають стати міцною стіною захисту на шляху негативних тенденцій сьогодення: хаосу, популізму, маргінальності, маніпуляцій, підкупу і гібридних впливів. 


Є ще одне об'єднання, яке спонукає «ТПК» до активної роботи, надихає на розвиток і дає наснаги. Це союз з нашими поважними партнерами і вірними клієнтами!


Будуймо Україну разом!

 

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку

Автор: TPK

Переглядів: 574

14.05.2021