Якісний метал


Метал для виробництва сендвіч-панелей, металочерепиці та профільованого настилу характеризується товщиною як самого металу, так і захисного покриття, у якості якого частіше за все використовується цинк та полімери.

Саме параметри та характеристики металу вирішальним чином впливають на такі параметри готового виробу:

 1. Термін служби стінової або покрівельної конструкції, змонтованої із використанням металевих виробів (металочерепиця, сендвіч-панелі, профнастил) , стабільність параметрів експлуатації протягом тривалого часу
 2. Якість і довговічність панелей, відповідність конструкції розрахунковим характеристикам.
 3. Антикорозійна стійкість – здатність виробів протистояти несприятливому впливу зовнішнього середовища.
 4. Параметри теплопровідності – здатності зменшувати втрати теплової енергії
 5. Здатність до звукопоглинання
 6. Несучи якості конструкції
 7. Експлуатаційні витрати на утримання будівлі

Різними виробниками огороджувальних конструкцій в Україні використовується метал різного походження та якості. У прагненні здешевити вартість виробництва та отримати надприбутки деякі виробники використовують метал низької якості, переважно китайського виробництва.

 1. Вигорання кольору, відшарування фарби, іржа, «хвилі» на поверхні
 2. Ускладення при монтажі конструкцій
 3. Нерівномірність покриття
 4. Великі втрати тепла будівлі, збільшення витрат на опалення
 5. Порушення цілісності конструкції із плином часу
 6. Збільшення експлуатаційних витрат
 7. Погіршення естетичних характеристик будівлі

Компанія ТПК використовує у виробництві метал виключно провідних металургійних підприємств, з бездоганною репутацією та відмінними споживчими характеристиками. Нашими партнерами є перевірені часом виробники високоякісної сталі з Німеччини, Бельгії, Фінляндії, Франції , Італії, Туреччини і Південної Кореї. Кожна партія металу від цих постачальників відповідає найсуворішим світовим та вітчизняним вимогам, має всі необхідні сертифікати та дозволи.

Ми пропонуємо свої клієнтам вироби з металу як стандартних, найбільш часто затребуваних кольорів RAL, так і ексклюзивних кольорів, котрі забезпечують унікальність архітектурних рішень.

Багаторічний досвід експлуатації об’єктів, побудованих із використанням металевих огороджувальних конструкції виробництва ТПК, свідчить про вірність обраного компанією шляху на використання металу виключно високої якості.