Компанія FAKRO - партнер ТПК

Компанія FAKRO

Компанія FAKRO заснована в 1991 році на стовідсотково польському капіталі. Протягом 27 років із невеликої сімейної, компанія виросла в міжнародну корпорацію, яка в даний час займає місце віце-лідера на світовому ринку дахових вікон. Група компаній FAKRO, яка налічує більше 3300 чоловік, складається з 12 виробничих компаній і 16 дистриб'юторів, розташованих по всій Європі, Азії та Америці. Продукти FAKRO можна знайти в більш ніж 50 країнах по всьому світу - скрізь, де є попит на таку продукцію. Експортні продажі складають 70% від загального обороту.

FAKRO займає стійкі позиції серед світових лідерів в будівельній галузі.  В своїй діяльності компанія орієнтується на:

РОЗВИТОК

FAKRO –  це одна з найбільш динамічних компаній в галузі дахових вікон у світі, яка дуже швидко розвивається. Міцна, функціональна, безпечна та енергозберігаюча продукція FAKRO завоювала велику популярність, стала невід'ємною частиною новобудов та дає широкі можливості в галузі сучасного дизайну. Продукція FAKRO – це нова якість життя.

ІННОВАЦІЙНІСТЬ 

Безпечна, енергозберігаюча та екологічно чиста продукція.

Компанія FAKRO завжди фокусується на інноваціях. На сьогодні FAKRO є однією з компаній, які дуже швидко розвиваються як в Польщі, так і в цілому світі. Гордістю FAKRO є власний сучасний науково-дослідний центр. Над розробкою нової продукції працює понад сто інженерів, а підприємство має на своєму рахунку понад сто патентних заявок. FAKRO – це компанія, яка експортує до багатьох країн світу не лише дахові вікна, але і творчі ідеї своїх інженерів. Таким чином компанія встановлює нові тенденції в промисловості дахових вікон в світі, а Польща стала світовим лідером у їх впровадженні.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Соціальна відповідальність бізнесу перед клієнтом, партнером, працівником та навколишнім середовищем.

Стратегія подальшого розвитку FAKRO визначає передусім поняття екологічного, енергозберігаючого та "розумного" будинку. З думкою про теплі будинки компанія успішно впровадила на ринок багато інновацій, таких як автоматична вентиляційна щілина, сонячні батареї або суперенергозберігаюче дахове вікно FTT U8 Thermo з підвищеними термоізоляційними параметрами. Це найтепліше дахове вікно на ринку з одним склопакетом, яке призначене для пасивного будівництва. Також розширює асортимент продукція, яка оснащена бездротовою системою керування Z-Wave.

ЕНТУЗІАЗМ   

Креативність, ефективність, задоволення роботою.

Наш колектив складається із людей з ентузіазмом. Завдяки здобутому роками досвіду FAKRO посідає стабільну позицію на світовому ринку, гарантуючи своїм клієнтам відчуття безпеки та задоволення від покупки. Компетентність та висока кваліфікація працівників – це сила нашої компанії.АСОРТИМЕНТ

ОБЕРТАЛЬНІ ВІКНА

Популярна конструкція вікон з завісами посередині висоти вікна. Вікна виготовлені з соснової деревини, ручка розміщена в нижній частині вікна і має два положення для мікропровітрювання.
Діапазон монтажу: 15-90°
Моделі: FTZ U2, FTS-V U2, FTS-V U4


ВІДХИЛЬНО-ОБЕРТАЛЬНІ ВІКНА

Дахові вікна нового покоління з двома функціями відчинення: відхильна (відчинення по верхній осі) та обертальна (відчинення по середній осі). Новаторська система фурнітури гарантує включення лише одного способу відчинення і повну стабільність рами як при відхилянні, так і при обертанні.
Діапазон монтажу: 15-55°.
Моделі: FPP-V U3 preSelect, PPP – V U3 preSelect

ВОЛОГОСТІЙКІ ОБЕРТАЛЬНІ ВІКНА

Популярна конструкція вікна з завісами посередині висоти вікна, які виготовлені з багатокамерних профілів ПВХ білого кольору, зміцнених зсередини сталевим стержнем. Пластик не поглинає вологи і є стійким до дії корозії, тому їх рекомендовано для приміщень з підвищеною вологістю повітря.
Діапазон монтажу: 15-90°
Моделі: PTP-V U3, PTP-V/GO (PI) U3

СУПЕРЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ОБЕРТАЛЬНІ ВІКНА

Спеціальні дахові вікна, виготовлені із соснової деревини та призначені для енергозберігаючого і пасивного будівництва. Склопакет розміщений в спеціально запроектованій рамі. Профілі рами значно ширші, порівняно зі стандартним вікном. У вікні використовується 5 ущільнювачів.
Діапазон монтажу: 15-70°
Моделі: FTT U6, FTT U8