Інженерний сервіс


В сучасних будівлях, залежно від їх функціонального призначення та особливостей експлуатації, можуть бути використані профнастили, сендвіч-панелі, металочерепиця, фасадні панелі та касети, а також широкий асортимент аксесуарів та комплектуючих: паро- та гідроізоляційні плівки та мембрани, теплоізоляційні матеріали, водостічні системи, кріпильні елементи, герметики і ущільнювачі.

Оптимальне поєднання цих складових, точний розрахунок конструкції і матеріалів забезпечують довгі роки безпроблемної експлуатації будівлі, оптимальні терміни і вартість монтажу, низьки витрати на обслуговування будівлі після введення її в експлуатацію.

В структурі ТПК – найпотужніша в Україні інженерна служба, що забезпечує технічний супровід об’єкту на всіх етапах його реалізації – від проектування до здачі в експлуатацію. Інженерна служба ТПК надає клієнтам необхідні розрахунки, консультації і допомогу в комплектації. Висококваліфікований інженерний сервіс від ТПК, технічна підтримка клієнтів допомагають забезпечити:

  1. Ефективне використання матеріалів
  2. Оптимальні витрати на будівництво і експлуатацію об'єкта
  3. Мінімальні терміни монтажу
  4. Відповідність комплектуючих, що застосовуються, особливостям матеріалів і конструкцій
  5. Довговічність конструкції і збереження її експлуатаційних якостей протягом усього періоду експлуатації
  6. Відповідність об’єкта нормативним вимогам
  7. Відсутність проблем при введенні в експлуатацію
  8. Дотримання технологічних вимог при монтажі
  9. Повну відповідність потребам і очікуванням експлуатанта.