Компанія «ТПК» надає вітчизняному споживачеві унікальну можливість купити дешево сендвіч панелі відмінної якості. З метою реалізації цієї можливості на сайті постійно діють акції для постійних та нових клієнтів. Вони дають можливість налагодити взаємовигідну співпрацю, зробивши покупцеві справді вигідну пропозицію.

На картинці акції на сендвіч панелі від ТПК - купити сендвіч панелі по акції від виробника

Чому акції на сендвіч-панелі від «ТПК» – це вигідно

  1. Доступна вартість. Насамперед участь в акції дозволяє придбати сендвіч панелі зі знижкою. Цей матеріал економічний сам по собі, тому що в його конструкцію вже включені теплоізоляційні матеріали. Тому будівлі з нього не потребують додаткових витрат на утеплення. Реалізація цих матеріалів компанією за привабливою ціною перетворюється на подвійну вигоду для покупця.
  2. Орієнтація на різні групи клієнтів. Компанія "ТПК" цінує кожного свого покупця. Для нас однаково важливі як великі оптові замовники, так і роздрібні. Уважним ставленням до кожного ми формуємо свою репутацію на ринку України. У зв'язку з цим купити сендвіч-панелі дешево у нас можна за рахунок отримання знижки на великі обсяги, так і за рахунок покупки матеріалів 2 сорту. Це плити певного розміру, що залишаються після виконання великих замовлень. Такий варіант ідеальний для швидкого будівництва невеликих господарських будівель: сараїв, побутівок, гаражів і т.д. Згодом їх можна використовувати для зберігання будматеріалів, розміщення техніки, тимчасового проживання робітників навіть у холодну пору року за рахунок гарних теплоізоляційних показників.
  3. Високий рівень якості. Незважаючи на те, що сендвіч панелі 2 сорту, що реалізуються по акції, можуть мати дрібні дефекти (зміщення замків, пошкодження полімерного покриття), вони залишаються продуктом з відмінними техніко-експлуатаційними характеристиками. Компанія «ТПК» повністю впевнена в якості своєї продукції. Вона виробляється із застосуванням перевіреної сировини, що завозиться з Європи, з використанням найсучасніших технологій на високотехнологічному обладнанні. На власному виробництві ми стежимо за дотриманням стандартів і технічних умов, реалізуючи ефективну систему контролю якості.
  4. Широке різноманіття. На сендвіч-панелі акції діють на широкий асортимент товарних позицій. Це дозволяє покупцеві вибрати матеріал необхідного розміру, товщини, колірної гами. Як утеплювач може застосовуватися мінеральна вата, пінополістирол, пінополіуретан. Така різноманітність дозволяє клієнту підібрати оптимальний варіант, що підходить не лише за вартістю, але й за споживчими характеристиками.

Щоб знати, коли проводиться чергова акція на сендвіч-панелі, достатньо відвідати відповідний розділ сайту або зателефонувати нашим менеджерам. Вони зможуть надати максимально повну інформацію про наявність, асортимент акційних товарів.