Акції на профнастил

Розпродаж залишків готового профнастилу ТП-20 з заводу в Білій Церкві (1й і 2й сорт).

Детальніше

Роблячи покрівлю або фасад будівлі з профнастилу, без ізоляції не обійтися! Тому ми вирішили порадувати наших клієнтів корисним подарунком.

Детальніше

Наша компанія часто проводить на профнастил акції, оскільки ця категорія будматеріалів користується підвищеним попитом у споживача. Він відрізняється доступною вартістю, простий у монтажі, довговічний і надійний в експлуатації, дозволяє в найкоротші терміни зводити міцні та витривалі конструкції. Прагнучи максимально повно задовольнити свого клієнта, ТПК приділяє особливу увагу цьому матеріалу, реалізуючи його за особливо вигідними умовами.

На картинці акції на профнастил від ТПК - купити профнастил по акції від виробника

Чому акції на профнастил від «ТПК» – це вигідно

  1. Відмінна якість акційних товарівКомпанія «ТПК» надає можливість купити профнастил у Києві зі знижками не для того, щоб позбутися продукції, що залежалася, а щоб зробити покупцям дійсно вигідну пропозицію. Оцинкована сталь, що застосовується у виробництві, закуповується у перевірених європейських та вітчизняних постачальників. Прокат листів виконується на високотехнологічних автоматизованих верстатах, що дозволяє звести нанівець можливість неточностей чи браку. Додаткову впевненість у відмінних технічних характеристиках дає найсуворіший контроль якості, реалізований на кожному етапі виробничого процесу.
  2. Різноманітність товарних позиційАкція на профнастил може поширюватися на продукцію 1-го чи 2-го ґатунку. Метал має цинкове покриття натурального кольору або полімерне (поліестер) у широкій колірній гамі. Покупцеві надано можливість обрати розмір листа, товщину сталі. У нас є акційні пропозиції будматеріалів для покрівлі, будівництва стін, облицювання фасадів, підготовки опалубки і т.д. Така велика кількість варіантів дозволяє клієнту підібрати ідеально відповідний за технічними характеристиками, розміром, оформленням і, головне, вартістю матеріал для будь-яких цілей будівництва.
  3. Додаткові бонусиНайчастіше на профнастил акція передбачає не зниження ціни, а отримання корисного подарунка при замовленні. Враховуючи, що цей матеріал потребує обов'язкового утеплення, захисту від вологи, ми можемо безкоштовно надати паро-або гідроізоляцію. Розмір плівки відповідає площі замовлених металевих листів. Таким чином, клієнт одразу покриває одну статтю витрат на закупівлю додаткових комплектуючих.

Щоб робити справді вигідне придбання у компанії «ТПК», необхідно відслідковувати акції на профнастил у Києві чи інших регіонах. Актуальна інформація про нові цікаві пропозиції завжди розміщується у відповідному розділі сайту. Крім того, отримати її можна під час спілкування з нашим менеджером. Він уточнить інформацію щодо наявності, розмірів, колірної гами та інших характеристик товарних позицій, що відносяться до акційної програми.

Також можна отримати інформацію про розпродаж матеріалів, які залишилися після виконання великих замовлень. Це дає змогу стіновий або покрівельний профнастил купити по акції для будівництва невеликих господарських будівель.