У компанії «ТПК» металочерепиця за акцією реалізується практично постійно. Це пов'язано з тим, що ця категорія товарів затребувана споживачем. Покрівельний матеріал виготовляється з оцинкованої сталі, додатково захищеної від корозії шаром кольорового поліестеру. Така конструкція на порядок легша, міцніша за класичну кераміку. Ми завжди готові піти назустріч своєму клієнту, надавши знижку саме на ту продукцію, яка йому необхідна найбільше в даний момент.

На картинці акції на металочерепицю від ТПК - купити металочерепицю по акції від виробника

Чому акції на металочерепицю від «ТПК» – це вигідно

Насамперед металочерепиця, на яку діє акція – це унікальна можливість купити довговічне покриття для покрівлі. Сучасні матеріали, що випускаються на заводах «ТПК», витривалі, не схильні до корозії під впливом погодних умов, довговічні. Витрати на облаштування такої покрівлі порівняно невеликі. Крім того, акційні пропозиції від нашої компанії затребувані клієнтами з низки причин:

  1. Значний розмір знижки. Від "ТПК" акція на металочерепицю - це не спроба звабити покупця, а реальна можливість здійснити вигідне придбання. Ціна на багато ходових позицій знижується більш ніж на 20%, що дозволяє суттєво заощадити на покрівлі як невеликого приватного будинку, так і будівлі виробничого чи комерційного призначення.
  2. Широкі можливості виборуНа металочерепицю ціна по акції надається на різні категорії продукції. Це серії «Дюна» і «Престиж», що користуються попитом, найбільш популярних класичних кольорів з матовим покриттям, яке ефектно виглядає. Ширина листів стандартна, проте клієнт може замовити потрібну довжину. Наявність кількох акційних пропозицій на товари, різні за вартістю та технічними характеристиками, дозволяє підібрати оптимальний варіант для покрівлі будівлі будь-якого призначення.
  3. Якість, підтверджена гарантієюМи організуємо на металочерепицю акції у Києві та інших регіонах України з метою налагодити взаємовигідну співпрацю з клієнтами запропонувавши вигідні умови. Тому під дію пропозиції потрапляють лише матеріали, виготовлені з якісних марок сталі із значним вмістом цинку, стійкого до корозії. Як покриття для додаткового захисту металу від зовнішніх факторів використаний поліестер. Крім того, на акційні товари, як і на інші, поширюється офіційна гарантія на термін від 10 до 30 років.

Придбати металочерепицю зі знижкою можна, запросивши ціну на вибрану позицію в каталозі або зателефонувавши менеджеру. У нього можна уточнити інформацію щодо вигідних пропозицій та отримати подробиці щодо наявності, асортименту матеріалів, обсягу замовлення, на який діє зниження ціни. Крім того, відстежувати нові акції можна у відповідному розділі сайту, де оперативно розміщується остання та розгорнута інформація.