Сендвіч-панелі з утеплювачем з мінеральної (базальтової) вати

ТПК пропонує своїм клієнтам сендвіч-панелі з утеплювачем з мінеральної вати . Саме такий вид утеплювача, на відміну від альтернативних варіантів - утеплювача з пінополіуретану і його модифікацій - забезпечує найкращі експлуатаційні, міцності і вартісні характеристики. До того ж, мінеральна вата практично не горить і не виділять шкідливих речовин при сильному нагріванні, що вигідно відрізняє її від утеплювача з пінополіуретану і його похідних.

Виробництво здійснюється на сучасній автоматизованій лінії італійської компанії ROBOR. Завдяки повній автоматизації операції різання і укладання ламелей мінеральної вати, ламелі всередині сендвіч-панелі укладені без зазорів і утворюють суцільний теплоізоляційний шар. В процесі виробництва сендвіч-панелей задіяна удосконалена система нанесення клею - компоненти попередньо змішуються в міксері, суміш нагрівається, а потім наноситься за допомогою розпилювача. Цим досягається однорідність клейового складу і рівномірність нанесення на поверхню, що виключає виникнення непроклеєних ділянок.

Також існує можливість замовити підбір виду профілювання обкладок сендвіч-панелей як для лицьової, так і для внутрішньої сторони панелі.

Реалізовані проекти з використанням сендвіч-панелей ТПК

Зображення і короткий опис об'єктів, побудованих з використанням сендвіч-панелей ТПК, можна подивитися на нашому сайті в розділі "Реалізовані проекти".

Швейна Фабрика "Леся"

Завод "Organic Milk"

Виробнича будівля ОЛІС

Показано з 1 по 9 із 32 (4 сторінок)

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку