Сендвіч панелі

У даній категорії немає товарів.

Завантажити актуальний прайс на Сендвіч панелі

Завантажити актуальний прайс з розпродажу сендвіч-панелей


Гарантована якість сендвіч-панелей ТПК

Сендвіч-панелі, що виробляються ТПК, мають відмінні естетичні якості, гарні енергозберігаючі характеристики, дозволяють швидко і недорого здійснити монтажні роботи навеликій площі. Широко використовуються нашими партнерами і клієнтами прибудівництві комерційний і виробничих будівель, у тому числі – торгових і торгово-розважальних центрів, складських комплексів, промислових об’єктів, об’єктів транспортної інфраструктури і агропромислового комплексу.

Сендвіч-панель – це тришаровий будівельний вироб, що складається з двох листів оцинкованої  пофарбованої сталі і наповнювача (утеплювача) між ними.

Залежно від призначення, сендвіч-панелі поділяються на дві великі групи: стінові (використовуються призведенні стін) та покрівельні (для дахів).

При ухваленні проектантами рішення про використання стінових сендвіч-панелей у першу чергу беруться до уваги їх показники міцності, теплотехнічні і протипожежні характеристики. Для покрівельних панелей, крім названих параметрів, також важливі несуча здатність і довговічність.

Застосування сендвіч-панелей виробництва ТПК у якості огороджувальних конструкцій істотно зменшує собівартість і терміни будівництва, дозволяє здійснювати монтажні роботи у будь-яку пору року, незалежно від погодних умов.

ТПК пропонує своїм клієнтам сендвіч-панелі з утеплювачем – мінеральна вата. Саме такий тип утеплювача, на відміну від альтернативних варіантів – утеплювачів з пінополіуретана та його модифікацій – забезпечує міцність конструкції, найкращі експлуатаційні  і вартісні  характеристики. До того ж, мінеральна вата практично не горить і не виділяє шкідливих речовин при сильному нагріванні, що вигідно відрізняє її від утеплювача з пінополіуретану і його похідних.

Асортимент пропонованих ТПК сендвіч-панелей – як стінових, так і покрівельних – надає практично безмежні можливості для дизайнерського оформлення об’єктів.

Кольорова палітра металів, що використовуються ТПК при виготовленні сендвіч-панелей, включає до себе як найбільш поширені і затребувані замовниками кольори за міжнародними стандартами RAL, так і метали з унікальними покриттями, що поставляються під замовлення.

У якості сировини для виробництва сендвичі-панелей ТПК використовує високоякісну тонколистову сталь з полімерним покриттям. Наші постачальники – провідні світові виробники з бездоганною репутацією та багаторічним досвідом роботи н аринку: Arcelor Mittal Ekostahl, Voest Alpine, Myriad, Hyundai Hysco, SeAH, Union Steel та інші.

Конструктивно притаманні сендвіч-панелям переваги повною мірою проявляються лише у тому випадку, якщо панелі вироблені з високоякісної сировини на сучасній, повністю автоматизованій ліній останнього покоління, де велика увага приділяється контролю якості на всіх етапах виробництва – від приймання сировини до пакування готової продукції. Саме таку продукцію пропонує своїм клієнтам компанія ТПК.

Виробництво сендвіч-панелей ТПК  відбувається на сучасній автоматизованій ліній італійської компанії ROBUR. Ця лінія – безперервної дії, всі виробничіоперації ув’язані до єдиного процесу, котрий відбувається під контролем комп’ютерної програми.  Такий підхід дозволяє мінімізувати негативний вплив так званого «людського фактору» й забезпечує бездоганну якість продукції.

Через те, що операції порізки і укладки ламелей мінеральної вати автоматизовані, ламелі всередині сендвіч-панелі укладені без проміжків й утворюють суцільний теплоізоляційний прошарок. Істотно вдосконалена система нанесення клею – компоненти попередньо змішуються у міксері, суміш нагрівається, а потім наноситься за допомогою розпилювача. Цим досягається однорідність клейового складу і рівномірність нанесення на поверхню, що у неможливлює виникнення непроклеєних дільниць. 

Двадцятиметровий  пластинчастий прес, встановлений на  лінії ТПК, має унікальну систему нагріву пластин методом обдува гарячим повітрям, а також автоматичну систему встановлення висоти притиснення панелей. В процессі проходження через такий прес сендвіч-панель рівномірно стиснута по всій площині із обох боків, що забезпечує рівномірне прогрівання і якісне проклеювання. В результаті клейове з’єднання виходить міцним, а сендвіч-панелі – надійними і довговічними.

Механічна подача готових сендвіч-панелей, що використовується ТПК, гарантує відсутність пошкоджень готової продукції в процессе штабелювання для наступного упаковування, а якісна упаковка сприяє збереженню цілісності і ідеального зовнішнього вигляду навіть після тривалого транспортування.

Найважливішим показником якості сендвіч-панелі є конструкція її замків (стиків двох панелей). Саме тому ТПК пропонує своїм клієнтам вдосконалену конструкцію профілю замків, що дозволяє ідеально поєднати дві панелі при монтажі.

Через можливість вибору типу замку (стандартний відкритий, енергозберігаючий термо або архітектурний закритий) в кожній конкретній ситуації можна досягнути оптимального поєднання якості монтажу і естетичності зовнішнього вигляду будівлі.

Відмітною особливістю покрівельних сендвіч-панелей виробництва ТПК є наявність на зовнішній обкладинці трапецієподібних гофр (висота гофри – 40 мм), наповнених утеплювачем. Гофри надають панелям додаткову жорсткість і забезпечують герметизацію стиків по довжині панелі.

Оверлап (англ. overlap) – перекриття, накладення. Основна перевага сендвіч-панелей з оверлапом – можливість застовування кількох сендвіч-панелей без втрати необхідного рівня водонепроникності. Застосування покрівельних панелей з перекриттям («оверлапом») дозволяє досягнути високої герметичності і вологонепроницненості покрівлі для дахів різної складності.

Команда ТПК пишається сотнями, успішно реалізованих в Україні і за кордоном об’єктів,  серед яких виробничі, складські, торгові, адміністративні будівлі, спортивні і агропромислові комплекси, об’єкти транспортерної інфраструктури і багато іншого.


Стінові сендвіч-панелі - багатошарові навісні вентильовані огороджувальні конструкції. Використовуються для влаштування стін, перегородок і перекриттів каркасних будинків. Три типу замка і шість варіантів профілювання обкладок панелей забезпечують чудову якість монтажу і прекрасний зовнішній вигляд.


Покрівельні сендвіч-панелі - багатошарові суміщені вентильовані покриття. Застосовуються для пристрою дахів будинків та споруд. Трапецієподібні гофри на зовнішньої обкладанні, заповнені утеплювачем, надають додаткову жорсткість панелям і забезпечують герметизацію стиків.


Метал

В якості сировини для виробництва сендвіч-панелей ми використовуємо високоякісну тонколистовую оцинковану сталь з полімерним покриттям. Наші постачальники - провідні світові виробники: ArcelorMittal Ekostahl, VoestAlpine, Myriad, Hyundai Hysco, SeAH, Union Steel.

Виробництво

Ми виготовляємо сендвіч-панелі на сучасному автоматизованому профіліровочному обладнанні. Система управління якістю, що діє на виробництві, сертифікована на відповідність стандарту ISO 9001-2001.

Портфоліо об'єктів

В цьому розділі представлені об'єкти нерухомості, при будівництві яких були використані зазначені матеріали, рішення і технології.

Каталог 2017

Комплекс матеріалів для промислово-комерційного будівництва.

Завантажити файл

Catalog of products

English version.

Завантажити файл

Каталог продукції

В даному каталозі продукції представлений весь комплекс матеріалів для промислових і комерційних будівель.
Завантажити файл

Технічний каталог

Технічні характеристики, довідкові величини, схеми обпирання, таблиці навантажень, креслення і рекомендації.

Завантажити файл