Тиша в металі

Як ви гадаєте, який чинник антропогенного походження займає сьогодні лідируючі позиції за рівнем негативного впливу на живіорганізми і людей?


Шум! Він пригнічує центральну нервову систему, викликає зміни швидкості дихання і пульсу, сприяє порушенню обміну речовин і гіпертонічній хворобі, призводить до дратівливості. Шум оточує нас. Дороги, трансформаторні станції, виробничі об'єкти ... Сучасний світ веде боротьбу з шумовим забрудненням і компанія "ТПК" приєдналася до цього бою!

У Державному НДІ будівельних конструкцій завершилися дослідження нового продукту, який отримав назву "ТПК-Acoustic". Йдеться про акустичні панелі. Це спеціальний матеріал з мінераловатним наповнювачем і частково перфорованою металевою обшивкою.

Випробування ТПК-Acoustic показали зниження рівня промислового та дорожнього шуму до значень, які відповідають вимогам МОЗ та державним будівельним нормам. Інакше кажучи, ці панелі підвищують рівень комфорту.

Виробництво даної продукції ведеться на безперервній лінії. Це забезпечує високу якість і конкурентоспроможну вартість кінцевого матеріалу.

Легендарна група Depeche Mode співає "Enjoy The Silence". В "ТПК" додають: "Насолоджуйтесь тишею з ТПК-Acoustic”.


 

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку

Автор: TPK

Переглядів: 915

20.11.2020