Покрівельна сендвіч-панель з «оверлап» від «ТПК» – технологічне рішення для довгих скатів.

Зручність використання будь-якого продукту є однією з найважливіших складових частин його успіху на ринку. Це стосується як товарів повсякденного застосування, так і певних галузевих продуктів.

Гарним прикладом є покрівельна сендвіч-панель з «оверлап» (спеціальний нахлест для фіксації панелі на довгому скаті). Це розповсюджений на будівельному ринку продукт. Він дозволяє отримати високий рівень водо- і вологозахисту покрівлі різної складності. Такий ефект досягається завдяки спеціальному металевому випуску з одного краю сендвіч-панелі.


Зазвичай нахлест формується безпосередньо на будмайданчику. З сендвіч-панелей зрізають частину металевої обкладки, очищують залишений «оверлап» від ізолюючого матеріалу (мінвати/пінополістиролу/пінополіуретану), після чого починається процес монтажу сендвіч-панелей. 

Треба зазначити, що в якісних панелях ізолюючий матеріал міцно приклеєний до металу і його важко видалити повністю, щоб забезпечити щільне прилягання. В процесі формування нахлесту, існує висока вірогідність пошкодити обкладку, або недостатньо ретельно очистити її від утеплювача. Це може призвести до втрати покрівлею її водо- і вологозахисних властивостей, а також до швидкої корозії.

Компанія «ТПК» знайшла технологічне рішення для виробництва покрівельних сендвіч-панелей с «оверлап» безпосередньо на заводі. Цей процес повністю автоматизовано. Перед проклеюванням сендвіч-панелі, на ту її частину, з якої буде формуватися оверлап, безпосередньо на лінії, наноситься спеціальна плівка. Таким чином, ізолюючий матеріал легко відокремлюється від обкладки та гарантує щільне прилягання. Таке рішення дозволяє значно прискорити підготовку сендвіч-панелей до монтажу і гарантує герметичність покрівлі на протязі значного періоду часу.


Отримати більш детальну інформацію про покрівельні сендвіч-панелі з «оверлап» можна за телефонами вказаними на нашому сайті.


 

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку

Автор: TPK

Переглядів: 441

12.07.2021