Офісний центр «AT HOUSE» - сучасна концепція реновації фасаду.

Офіс «AT HOUSE» у місті Києві - це абсолютно свіжий погляд на звичні речі. У будівлі, розміщеній посеред промзони, заклали прості рішення по оновленню фасаду зі стандартних матеріалів. А колірним рішенням забезпечили архітектурну виразність об'єкта.


Компанія «ТПК-ЦЕНТР» брала участь в постачанні всіх фасадних і покрівельних матеріалів для реновації цього об'єкта: сендвіч-панелі для стін і покрівлі, і профнастил загальною площею близько 2 600 м2, а також постачання всіх комплектуючих для їх установки.

Зовні будівля виконана з сендвіч-панелей ТПК. А в двосхилим даху розміщені мансардні вікна для додаткового природного освітлення внутрішнього приміщення. Для даху також використовувалися покрівельні сендвіч-панелі ТПК. Їх висока конструктивна міцність дозволила позбутися від складних кроквяних систем.

Будівництво відбувалося на базі старого будинку в два поверхи. Реконструкція передбачала надбудову третього поверху, яка реалізована за допомогою сип-панелей і обшивка фасаду сендвіч-панелями. Всього за три місяці, в досить інтенсивному режимі, в умовах обмеженої будівельного майданчика були проведені всі роботи.

Вибрані матеріали дали можливість реалізувати проект, який перевершив всі очікування замовника. Перш за все - тому, що застосування сендвіч-панелей дозволило забезпечити не тільки оперативність термінів, а й гарантувати відмінну якість виконання, ідеальну геометрію будівлі, а також стильний і оригінальний дизайн.


 

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку

Автор: volladmin

Переглядів: 973

18.09.2020