Нові 3D фасадні касети від ТПК: справжній архітектурний шедевр - це тепер не складно


Уже більш, ніж чверть століття ТПК займає провідні позиції на українському ринку будівельних матеріалів та незмінно надає своїм партнерам технологічні, функціональні й естетично привабливі рішення, які з великим успіхом застосовуються у будівництві торгових, промислових і житлових будівель, а також об'єктів сільськогосподарського призначення.

І разом з тим, ми ніколи не зупиняється на досягнутому, знаходимо свіжі ідеї, освоюємо інноваційні технології, вдосконалюємо виробничу базу. Адже будівельний ринок, і, тим більше, архітектурна мода теж невпинно розвиваються. А нові технології й матеріали надихають та мотивують архітекторів і дизайнерів, власників й інвесторів активніше реалізовувати найсміливіші ідеї, як у будівництві нових об'єктів, так і у реновації старих будівель і споруд.

Сучасні фасади з об'ємних металевих касет - чи не найкращий приклад успішного втілення концепції, котра ідеально відповідає сьогоднішнім запитам української будівельної галузі.


3D фасадні касети у буквальному сенсі розв'язують руки дизайнерам і дають можливість створювати унікальні фасадні рішення для офісних, комерційних, промислових, комунальних будівель та інфраструктурних споруд, зокрема для великих торгово-розважальних комплексів, ділових та спортивних центрів, вокзалів, терміналів тощо.


Окрім того, 3D фасадні касети легко комбінуються з іншими будівельними матеріалами, зокрема з деревом, каменем, склом, металами та пінобетоном. Завдяки цьому, наші касети вже застосовуються у реноваційних проектах, як оптимальне рішення, що з ним будь-який старий будинок чи споруда набуває сучасного, дійсно яскравого та неповторного вигляду.

Фасадні касети ТПК виготовляються з листового металу вищої якості товщиною 0,70 - 1,2 мм. Стандартна касета має форму квадрата зі стороною 47-55 см і перегином посередині.

Основні переваги нових 3D фасадних касет ТПК:

  • виготовлені «під ключ» - повністю готові до монтажу, тому істотно спрощують і прискорюють процес створення нового фасаду;
  • висока стійкість до значних механічних навантажень;
  • тривалий термін служби та мінімальні витрати на обслуговування;
  • висока вогнестійкість і стійкість до значних перепадів температури;
  • додаткова звукоізоляція від зовнішніх джерел шуму;
  • широка палітра кольорів - від одноколірних варіацій до різноманітних варіантів «хамелеона» (багатобарвного полімерного покриття, що змінює колір залежно від кута огляду);
  • надають фасадам сучасного вигляду і роблять будівлі більш виразними;
  • легко адаптуються до типових та індивідуальних проектів.

Відзначимо також, що детальний розрахунок усіх параметрів комплекту 3D фасадних касет для кожного конкретного проекту наша інженерна служба робить швидко й професійно.

 

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку

Автор: volladmin

Переглядів: 1965

31.07.2020