Новини

Протягом минулих 10 років український ринок праці перебував у стані перманентного впливу зовнішніх факторів інформаційного типу на методи управління і стиль корпоративного менеджменту.

19.06.2019

Більше

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 27-ї річниці плідної та успішної діяльності ТОВ ТПК-Центр

24.04.2019

Більше

Компанія ТПК-Центр, будучи лідером галузі виробництва сендвіч-панелей, профнастилов і металочерепиці, продовжує слідувати шляхом удосконалення своєї продукції використовуючи сучасні досягнення науки і техніки. Так, з метою ознайомлення з новими технологічними трендами в будівельній галузі, залучення до співпраці нових партнерів з числа світових лідерів, пошуку нових інженерних і дизайнерських рішень, представники компанії ТПК-Центр взяли участь в головному світовому подію в секторі будівництва - Виставці BAU2019, м Мюнхен, Німеччина.

24.04.2019

Більше

Редакція журналу "КапСтроительство" підготувала аналітичний огляд ситуації на вітчизняному ринку ЛСТК (№ 7-8, 2018). Матеріал містить грунтовне інтерв'ю з директором ТПК-Центр» Анною Проценко. Пропонуємо Вашій увазі відповіді А. Проценко на запитання редакції мовою оригіналу.

24.04.2019

Більше

Протягом кількох років ТПК є спонсором цікавого і соціально корисного заходу - Архітектурного студентського конкурсу #SteelFreedom. 25 вересня у Національній спілці архітекторів України за участі представників ТПК відбулася консультація для учасників конкурсу. На фото - вітальне слово директора ТПК Анни Проценко. Відеотрансляція заходу - за посиланням: https://www.facebook.com

24.04.2019

Більше

Будівельна галузь України – одна з рушійних сил розвитку національної економіки, визначальний чинник системи господарювання, одне з основних джерел надходжень до бюджету. У галузі працює понад 644 тисячі працівників, зусиллями яких у минулому році забезпечено зростання обсягів будівництва на понад 20%.

24.04.2019

Більше