Фасадні касети та панелі


На зміну морально застарілим, складним в монтажі, недовговічним видам облицювальних матеріалів прийшли технології нового покоління - фасадні касети і панелі. Їх популярність обумовлена ​​цілим рядом переваг, головне з яких - можливість облаштування навколо будівлі вентильованої системи. З одного боку вона забезпечить вільний руху повітря, що виключить застійні явища, чреваті появою вогкості, розвитком цвілі, грибка. З іншого - створить теплоизолирующую «подушку» між стіною і листом обшивки, яка буде зберігати енергію, що згенерувала системою опалення.

Конструкційно фасадні панелі і касети мають багато спільного. Для їх виробництва використовуються металеві, найчастіше сталеві оцинковані, тонкі листи, на які наноситься порошкове фарба різних відтінків по RAL. Для запобігання негативного впливу зовнішнього середовища вони додатково захищаються полімерним покриттям. Поєднання цих матеріалів дозволяє купити фасадні панелі в Україні за цілком доступною ціною.

Другий вид обшивки коштує трохи дорожче, що обумовлено більш складним пристроєм. По краях кожного листа є кромки, фланці, отвори для кріплення на металевий профіль, що істотно полегшує роботи по установці.

Монтуються фасадні касети з металу переважно на будівлі великого розміру. Панелі, що мають довгу вузьку конфігурацію, часто використовуються для обшивки окремих елементів споруди. Однак обидва варіанти мають широку сферу застосування:

 • котеджі, приватні будинки;
 • гаражі, веранди, прибудови;
 • балкони, мансарди, теплиці;
 • промислові цехи, споруди;
 • торгові, спортивні, медичні центри;
 • офісні будівлі;
 • заклади громадського харчування і т.д.

Основні переваги застосування фасадних касет і панелей

Причина високого попиту, яким користуються фасадні касети і панелі, полягає в цілій низці плюсів, забезпечених їх установкою:

 1. Тепло- та гідроізоляція будівлі, так як для монтажу облицювання необхідний утеплювач, водовідштовхувальна плівка.
 2. Різнобарвні фасадні панелі для зовнішньої обробки будинку дозволяють створити неповторний стиль, виділитися із загальної сірої маси.
 3. Невелика вага оцинкованих листів, завдяки чому не створюється навантаження на перекриття, стіни. Обшивку цього типу можна застосовувати для будівель із слабким фундаментом.
 4. Захист від розмноження гризунів, комах. В покритої полімерним складом обшивці не можуть жити ніякі організми.
 5. Проста технологія установки. З огляду на те що монтаж фасадних касет виконується на метал профіль, немає необхідності попередньо готувати будівлю. Досить прибрати зі стін шматки облупленою старої штукатурки.
 6. Можливість швидко привести будівлю в презентабельний вигляд, виконати реставрацію з невеликими зусиллями і тимчасовими витратами.
 7. Довговічність при мінімальному обслуговуванні. Матеріали служать кілька десятків років, витримуючи перепади температур, різні негативні погодні умови. При цьому їх поверхню практично не вицвітає. Після звичайного миття з шланга вони набувають первісний блиск, свіжість.
 8. Доступна ціна. І касети, фасадні панелі в Києві і інших регіонах України коштують недорого у порівнянні з іншими варіантами обшивки.

Висока якість будматеріалів від виробника

Компанія «ТПК» є одним з лідерів в сегменті випуску і реалізації різних варіантів облицювання для покрівель та фасадів. Наша продукція, вироблена на власних потужностях, відповідає найсуворішим стандартам, встановленим в Європі. При цьому ціна на фасадні касети, панелі залишається гранично доступною для вітчизняного споживача.

У нашому асортименті величезна різноманітність позицій в широкій колірній гамі, розмірному ряді для обробки будівель будь-якого масштабу, призначення. Додатковий плюс власного виробництва полягає в можливості задовольнити персональні запити, виконавши індивідуальне замовлення. Співпраця з нами - це завжди рух назустріч клієнту.

Метал

В якості сировини для виробництва фасадних панелей ми використовуємо високоякісну тонколистовую оцинковану сталь з полімерним покриттям. Наші постачальники - провідні світові виробники: ArcelorMittal Ekostahl, VoestAlpine, Myriad, Hyundai Hysco, SeAH, Union Steel.

Виробництво

Ми виготовляємо фасадні панелі на сучасному автоматизованому профільованому обладнанні. Система управління якістю, що діє на виробництві, сертифікована на відповідність стандарту ISO 9001-2001.

Гарантія

Ми впевнені в якості своєї продукції. Тому ви можете бути абсолютно заспокоєні. Ми надаємо письмову гарантію на всі види фасадних панелей: 30 років від наскрізної корозії та 10 років на якість полімерного покриття.

Каталог 2017


Комплекс матеріалів для промислово-коммерційного будівництва.

Завантажити файл

Каталог продукції

У цьому каталозі продукції представлений весь комплекс матеріалів для промислових і комерційних будівель.
Завантажити файл

Технічний каталог

Технічні характеристики, довідкові величини, схеми обпирання, таблиці навантажень, креслення і рекомендації.

Завантажити файл

Залишилися
запитання?

Форма зворотного зв'язку