"Будуємо Україну Разом!"
Пошук

Утеплювач

Rockwool

Як виконати теплоізоляцію з базальтової вати

Завантажити файл

Rockwool

Загальнобудівельна ізоляція

Завантажити файл

Техноніколь

Каталог продукції

Завантажити файл

Каталог продукції

У цьому каталозі продукції представлений весь комплекс матеріалів для скатних дахів.
Завантажити файл

Все, що потрібно для збереження тепла у вашому домі.


Теплоізоляційні матеріали — невід'ємна складова сучасних технологій будівництва об'єктів нерухомості всіх сфер призначення.

Унікальні функції
Утеплення фундаментів, стін, стель, підлог, дахів - запорука скорочення витрат енергії на опалення (правильно підібраний теплоізоляційний матеріал дозволяє зберегти до 50 відсотків тепла!). Однак теплоізоляція не тільки захищає від холоду, але і зберігає прохолоду в приміщенні, оберігає підвали, стіни і дахи від вогкості, а також дозволяє зменшити споживання бетону і цегли при будівництві.

Велика трійка
Теплоізоляційних матеріалів безліч. Кожен з них має свою специфіку і сферу застосування. Але є загальні характеристики. Ними обов'язково повинні володіти якісні сучасні теплоізоляційні матеріали. Це: відмінні теплоізоляційні властивості (низький коефіцієнт теплопровідності), негорючість (або слабка горючість), довговічність, безпеку. Базальтова вата, екструдований пінополістирол і скловата повністю відповідають цим вимогам.

Базальтова (мінеральна, кам'яна) вата
Волокнистий матеріал, одержуваний з розплавів гірських порід базальтової групи. Дуже добре підходить для утеплення стін (в тому числі в конструкціях навісних вентильованих фасадів і фасадів «під штукатурку»), плоских покриттів і перекриттів, скатних дахів, як наповнювач для стінових і покрівельних сендвіч-панелей. Також завдяки своїм властивостям базальтова вата використовується як протипожежна ізоляція і вогнезахисту, дозволяє затримувати процес руйнування несучих конструкцій.

Екструдований пінополістирол
Пінополістирол з однорідною структурою герметичних осередків, що досягається за рахунок технології екструзії виробництва. Незамінний при утепленні плоских покриттів і перекриттів з підвищеними експлуатаційними вимогами, інверсійних дахів, підземних частин будівель і цоколя, навантажуються підлог.

Скловата
Волокнистий матеріал, одержуваний з розплавленої скляної маси. Хороший матеріал для утеплення стін, скатних дахів, звукоізоляції перегородок.

Практичні рекомендації
Використовуйте тільки якісний утеплювач. Додаткову інформацію щодо пропонованих теплоізоляційних матеріалів, а також безкоштовні консультації щодо їх застосування ви можете отримати в найближчому відділенні нашої компанії.


Портфоліо об'єктів

Фільтр Товарів

  • Ціна
    грн. - грн.
tpk.ua © Усі права захищено. 2017. Веб-студія - "BestSite"

Зв'яжіться з Нами

Відправте нам Заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!

Зворотній
зв'язок