"Будуємо Україну Разом!"
Пошук

Сендвіч панелі

Завантажити актуальний прайс на Сендвіч панелі

Стінові сендвіч-панелі - багатошарові навісні вентильовані огороджувальні конструкції. Використовуються для влаштування стін, перегородок і перекриттів каркасних будинків. Три типу замка і шість варіантів профілювання обкладок панелей забезпечують чудову якість монтажу і прекрасний зовнішній вигляд.


Покрівельні сендвіч-панелі - багатошарові суміщені вентильовані покриття. Застосовуються для пристрою дахів будинків та споруд. Трапецієподібні гофри на зовнішньої обкладанні, заповнені утеплювачем, надають додаткову жорсткість панелям і забезпечують герметизацію стиків.


Метал

В якості сировини для виробництва сендвіч-панелей ми використовуємо високоякісну тонколистовую оцинковану сталь з полімерним покриттям. Наші постачальники - провідні світові виробники: ArcelorMittal Ekostahl, VoestAlpine, Myriad, Hyundai Hysco, SeAH, Union Steel.

Виробництво

Ми виготовляємо сендвіч-панелі на сучасному автоматизованому профіліровочному обладнанні. Система управління якістю, що діє на виробництві, сертифікована на відповідність стандарту ISO 9001-2001.

Портфоліо об'єктів

В цьому розділі представлені об'єкти нерухомості, при будівництві яких були використані зазначені матеріали, рішення і технології.

Каталог 2017

Комплекс матеріалів для промислово-комерційного будівництва.

Завантажити файл

Catalog of products

English version.

Завантажити файл

Каталог продукції

В даному каталозі продукції представлений весь комплекс матеріалів для промислових і комерційних будівель.
Завантажити файл

Технічний каталог

Технічні характеристики, довідкові величини, схеми обпирання, таблиці навантажень, креслення і рекомендації.

Завантажити файл

tpk.ua © Усі права захищено. 2017. Веб-студія - "BestSite"
Зворотній
зв'язок