ЗУСТРІЧАЮТЬ ПО ОДЕЖІ… НОВА ЕСТЕТИКА ВІД ТПК

Фасад будь-якої будівлі – це її архітектурні шати, зовнішня оболонка. І від того, якими вони будуть, залежить перше враження. Похмурі фасади і дахи набили оскому. Технологічно досконалі рішення часто сприймаються непривабливо з естетичної точки зору. Житлові і офісні квартали мегаполісів давлять на психіку містян, укидають в сум і песимізм:

   

Дизайнери, архітектори і проектанти змушені маневрувати в узькому коридорі технологічних вимог і існуючих пропозицій конструктивних матеріалів відповідних кольорів.

Компанія ТПК у прагненні задовольнити потреби ринку у нових, сучасних дизайнерських рішеннях, пропонує своїм клієнтам металочерепицю і стінові огороджувалі конструкції у 6-ти ексклюзивних, раніше не використовуваних в Україні кольорах:   


Подивиться, як перетворюється й оживає стандартний жилий будинок при використанні металочерепиці ТПК: 

Сумовите рішення: бітумна черепиця, стандартні забарвлення

 

Вдалий дизайнерський проект:

Металочерепиця ТПК Дюна RAL 3007 (Бордо)

Або так:

Металочерепиця ТПК Престиж RAL 5004 (чорно-синій)

 

Міські пейзажи визначаються не лише і не стільки приватною забудовою, але й знаковими для конкретного району будівлями: житловими, виробничими і об’єктами торгово-розважальної інфраструктури. Нижче – кілька варіантів використання огороджувальних конструкцій у пропонованих ТПК нових кольорах в оформленні умовної торгово- офісної будівлі:  

Нудна, звична для жителів мегаполісу офісно-торгова будівля у традиційному сіро-стальному забарвленні:

 

Цей же об’єкт, оформлений з використанням пропонованих ТПК металів:

RAL5012 (блакитний)


Варіант: 

 

RAL6018 (яскраво-зелений) 


Варіанти:

 

RAL1035 (бежевий перламутр)


Варіант: 

 

RAL3020 (яскраво-червоний)

 


Варіанти: 

    

Насичені варіанти поєднання кольорів: 

RAL5012 (блакитний) + RAL3020 (яскраво-червоний)

   

RAL3020 (яскраво-червоний) + RAL1035 (бежевий перламутр) 

   

Для любителів кольорового міксу: RAL3020 (яскраво-червоний) + RAL5012(блакитний) + RAL6018 (яскраво-зелений):


В сучасному будівництві поряд із міцністю будівельних конструкцій, котра впливає на довговічність споруд, враховується також їхня зовнішня привабливість, що грає олдну из найважливіших ролей в сучасному архітектурному мистецтві.

Основним завданням сучасних фасадів прийнято вважати втілення індивідуального стилю прагнення до максимальної архітектурної привабливості.

Варіантів застосування яскравих та одночасно функціональних рішень – незліченна безліч. Дизайнери можуть їх комбінувати за кольорами відповідно до уподобань замовників і власними уявленнями про прекрасне. В будь-якому разі, жити хочеться в оптимістичному, надихаючому на добрі справи середовищі. Використання металів у пропонованих ТПК кольорах надає такі можливості. Зробимо наше життя краще і красивіше!  


tpk.ua © Усі права захищено. 2019. Веб-студія - "BestSite"
Зворотній
зв'язок