"Будуємо Україну Разом!"
Пошук

Металочерепиця

Сортувати за:
Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)


Металочерепиця — легкий, надійний, економічний і виразний покрівельний матеріал. Металочерепиця використовується для скатних дахів. Виробляється металочерепиця з високоякісної оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Якісна металочерепиця підходить для будь-якої архітектури будинку.

Сьогодні найбільш вдалий варіант для покриття скатної покрівлі - саме металочерепиця від компанії ТПК. Металочерепиця від ТПК відповідає всім прийнятим стандартам якості, а широкий спектр кольорових рішень робить її ще більш привабливим будматеріалом.

У нас Ви зможете придбати металочерепицю, яка повністю задовольнить всі Ваші вимоги.

Придбати металочерепицю в компанії ТПК Ви можете за самими помірними цінами.

Ми пропонуємо 3 види металочерепиці:

• металочерепиця «Дюна»,

• металочерепиця «Ефект»,

• металочерепиця «Престиж».

Металочерепиця ТПК має високоякісне профілювання.

Конструкція замка металочерепиці ТПК дозволяє зробити дах вашої будівлі без видимих швів, як по довжині, так і по ширині стиків.

Металочерепиця ТПК стане не тільки чудовим захистом для Вашого будинку, але і зробить зовнішній вигляд Вашої покрівлі привабливим на довгі роки.

Купуючи металочерепицю у нас, співробітники компанії ТПК подбають про її доставку прямо на будівельний об'єкт.

Портфоліо об'єктів

В цьому розділі представлені об'єкти нерухомості, при будівництві яких були використані зазначені матеріали, рішення і технології.

Метал

В якості сировини для виробництва металочерепиці ми використовуємо високоякісну тонколистовую оцинковану сталь з полімерним покриттям. Наші постачальники - провідні світові виробники: ArcelorMittal, Ekostahl, VoestAlpine, Myriad, Hyundai Hysco, SeAH, Union Steel.

Виробництво

Ми виготовляємо металочерепицю на сучасному автоматизованому профілювальному обладнанні. Система управління якістю, що діє на виробництві, сертифікована на відповідність стандарту ISO 9001-2001.

Гарантія

Ми впевнені в якості своєї продукції. Тому ви можете бути абсолютно спокійні. Ми надаємо письмову гарантію на всі види металочерепиці: 15 років від наскрізної корозії і 10 років на якість полімерного покриття.

Каталог продукції

У цьому каталозі продукції представлений весь комплекс матеріалів для скатних дахів.
Завантажити файл

Важливо знати

Відповіді на які питання потрібно знати, щоб не помилитися при виборі металочерепиці для власного будинку. Завантажити файл 

Інструкція по монтажу

Ця інструкція допоможе вам розібратися в тому, як вибирати, зберігати, і монтувати металочерепицю.

Завантажити файл

tpk.ua © Усі права захищено. 2017. Веб-студія - "BestSite"
Зворотній
зв'язок