"Будуємо Україну Разом!"
Пошук

Карта - в Контактах

Карта - в Контактах

Контактна інформація

Телефони та адреси офісів компанії ТПК

Філіали

Україна

Біла Церква

09113, вул. Сквирське шоссе, 227
+38 (04563) 3-46-07
i.stepanyk@tpk.ua
Ігор Степаннік

Вінниця

21008, вул. Олекси Новаківського, 8-А
+38 (0432) 50-75-95 (факс)
+38 (067) 235-24-19
+38 (067) 67-333-95
+38 (067) 23-87-516
o.kanskiy@tpk.ua
Олександр Канський

Дніпро

49098, вул. Любарського (Білостоцького), 93, оф. 8
+38 (067) 53-97-888
s.kovalchyk@tpk.ua
Сергій Ковальчик

Житомир

10025, вул. Заводська, 23
+38 (0412) 41-16-61 (факс)
+38 (0412) 41-15-77
y.kuksa@tpk.ua
Ярослав Кукса

Івано-Франківськ


+38 067 344 84 00
A.Polataiko@tpk.ua
Андрій Полатайко

Київ

04073, просп. Степана Бандери, буд.8
корпус 16-А, 5-й поверх 
+38 (044) 49-29-000
+380 67 462 69 05
V.Cherikovskiy@tpk.ua
Вадим Черіковський

Кропивницький

25002, вул. Тереза, 27-А, оф. 5
+38 (067) 464-04-26
+38 (050) 182-20-25
n.bashtannik@tpk.ua
Микола Баштаннік

Кривий Ріг

50024, вул. Українська, 29, офис 201
+38 (0564) 90-06-02
+38 (067) 462-68-93
a.samoylenko@tpk.ua
Андрій Самойленко

Луцьк

43005, пр. Президента Грушевського, 30, офіс 16
+38 (0332) 77-63-28
+38 067 371 30 05
o.yezerskiy@tpk.ua
Олександр Єзерський
+38 50 378 10 40
A.Voycehovskiy@tpk.ua
Андрій Войцеховський
+38 067 672 30 60
O.Bezushkevych@tpk.ua
Олександр Безушкевич

Львів

79035, вул. Зелена, 149 оф. 314
+38 067 673 84 65
B.Dzedzyk@tpk.ua
Дзедзик Богдан
+38 050 378 10 40
A.Voycehovskiy@tpk.ua
Войцеховський Андрій
+38 098 181 87 76
P.Beshley@tpk.ua
Бешлей Павло

Миколаїв

+38 (067) 327-90-92
m.simonova@tpk.ua
Марина Сімонова

Одеса

65058, вул. Армійська, 18 (вхід з торця будівлі)
+38 (048) 237-16-08
+38 (048) 728-63-17
+38 (048) 777-26-07
d.kosenko@tpk.ua
Дмитро Косенко

Полтава

36008, вул. Європейська, 225 оф. 304
+38 (0532) 61-39-97
+38 (0532) 61-39-98
D.Rogachev@tpk.ua
Дмитро Рогачов

Рівне

33028, вул. Тиха, 7 оф. 6
+38 (0362) 62-33-53
+38 (067) 67-38-502
v.kvaterchuk@tpk.ua
Віктор Кватерчук

Суми

40004, Привокзальна пл., 9, 4-й этаж
+38 (0542) 77-16-66 (факс)
+38 (0542) 77-16-78
r.gorbach@tpk.ua
Роман Горбач

Тернопіль

46008, вул. Микулинецька, 8
+38 (067) 382-92-42
i.voloshіn@tpk.ua
Ігор Волошин

Ужгород

88006, вул. Кошевого, 14
+38 (067) 218-82-48
i.magda@tpk.ua
Іван Магда

Харків

Дмитро Рогачев
+38 (067) 246-57-86
D.Rogachev@tpk.ua
+38 (067) 456-26-97
N.Fedotova@tpk.ua

Хмельницький

29001, вул. Свободи, 53 оф. 2
+38 (0382) 70-29-39
+38 (0382) 72-01-48
+38 (067) 673-85-03
s.burlachenko@tpk.ua
Сергій Бурлаченко

Черкаси

18002, бульвар Шевченка, 145 оф. 235/1
+38 (0472) 36-05-88
+38 (067) 67-32-507
O.Suhobrus@tpk.ua
Олег Сухобрус

Чернівці

58032, вул. Воробкевича, 43
+38 (095) 17-09-448
+38 (067) 67-38-506
a.veyda@tpk.ua
Анатолій Вейда

Молдова

Кишинів МД-2023

вул. Узінерол(Заводська), 11
+37322 21 09 54, 21 20 74
p.sugak@tpk.ua
Павло Сугак

Центральный офіс

Адміністрація

04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, буд.8, корпус 16-А, 5-й поверх
+380 44 492 90 00
info@tpk.ua

Департамент продаж

N.Fedotova@tpk.ua

Департамент закупівель

S.Ralko@tpk.ua

Департамент маркетингу

+380 67 323 99 83
O.ganyukov@tpk.ua

Контакти

tpk.ua © Усі права захищено. 2017. Веб-студія - "BestSite"

Зв'яжіться з Нами

Відправте нам Заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!

Зворотній
зв'язок