День будівельника

0
День будівельника

Будівельна галузь України – одна з рушійних сил розвитку національної економіки, визначальний чинник системи господарювання, одне з основних джерел надходжень до бюджету.

У галузі працює понад 644 тисячі працівників, зусиллями яких у минулому році забезпечено зростання обсягів будівництва на понад 20%.

ТПК посідає достойне місце поміж лідерів ринку будівельних матеріалів. Металочерепиця, металопрофіль та сендвіч-панелі виробництва компанії використані при зведенні понад 10 000 об’єктів промислового та комерційного призначення: торгово-розважальних центрів, складських і виробничих приміщень, об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури, логістичних комплексів, офісних приміщень тощо.

Нещодавно команда ТПК взяла участь в урочистих заходах Конфедерації будівельників України, присвячених святкуванню Дня будівельника. Масштабна подія включала до себе як ділову частину – обговорення актуальних проблем галузі, так і святково-розважальну: концерт, спортивні змагання та неформальне спілкування.

Коментарі

Написати коментар

tpk.ua © Усі права захищено. 2017. Веб-студія - "BestSite"
Зворотній
зв'язок